Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

БЕЗПЕКА ТА ПРАКТИЧНІСТЬ F-PACE

Технологічно досконалий та неймовірно практичний автомобіль F-PACE має все необхідне для активного стилю життя.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ ВАШОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Новий F-PACE достатньо просторий, щоб забезпечити необхідний комфорт для Вас та Ваших пасажирів, а також підкреслити Ваш стиль життя. Для ще більшої впевненості та безпеки, F-PACE обладнаний передовими технологіями допомоги водієві, що зроблять кожну подорож в автомобілі ще легшою та комфортнішою.

Play Video

ПРОСТІР ТА ПРАКТИЧНІСТЬ

F-PACE – практичний та універсальний. Його конфігурація задніх сидінь 40:20:40, мала висота завантажування, широкі двері й вражаюча місткість багажника у 1740 літрів* зі складеними задніми сидіннями зробить вашу поїздку легкою й приємною.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації. *Конфігурація багажника та загальний вантажний простір можуть бути різними, залежно від моделі та розміру запасного колеса, яке розміщене в ньому. Докладніше дізнайтеся у свого місцевого дилера Jaguar.

ОСОБЛИВОСТІ

БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY

З браслетом Activity Key* жити на повну силу ще простіше. Браслет міцний та повністю водонепроникний. З ним Ви зможете займатися стрибками з парашутом або плаванням, не випускаючи з рук ключ від Вашого автомобіля. Традиційний брелок лишається в авто і, з міркувань безпеки, деактивується.

*В якості опції

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ОПЦІЯ ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ І БЕЗКОНТАКТНИМ ВІДКРИТТЯМ

Двері багажного відділення з електроприводом і безконтактним відкриттям (Powered Gesture Tailgate2) надають вам доступ до багажника, навіть коли руки зайняті. Просто поставте ногу під один із задніх кутів автомобіля, і двері відчиняться або зачиняться автоматично.

ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР

ДВОСТОРОННЯ ПІДЛОГА БАГАЖНОГО ВІДДІЛУ3

Підлогу багажного відділу F-PACE можна перевернути на інший бік, замінивши килимове покриття на практичну прогумовану поверхню, у разі перевезення вологого чи брудного устаткування.

ПОВНОРОЗМІРНЕ ЗАПАСНЕ КОЛЕСО

F-PACE комплектується повнорозмірним запасним колесом, яке відповідає розмірові обраних вами легкосплавних дисків. Це доповнення піднімає рівень підлоги багажного відділу, зменшуючи його місткість. Будь ласка, зверніться до дилера Jaguar по докладну інформацію, оскільки це може вплинути на сумісність з деякими характеристиками та аксесуарами.

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

При виявленні небезпеки лобового зіткнення F-PACE сповістить про це за допомогою звукового сигналу. Наступним стане візуальне попередження. Якщо водій не вживає заходів, система пускає в дію гальма, щоб пом’якшити наслідки ймовірного удару. Система також оснащена функцією виявлення пішоходів.

СИСТЕМА УТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ ТА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СТУПЕНЯ ВТОМИ ВОДІЯ

Система утримання смуги руху виявляє ненавмисне відхилення автомобіля від вибраної смуги і застосовує коригувальне зусилля до рульового колеса, щоб плавно повернути автомобіль назад. Система контролю ступеня втоми водія відстежує ваш стан, аналізуючи роботу рульового управління, а також педалей акселератора і гальма. Якщо система виявить, що ви починаєте втомлюватися, вона своєчасно сповістить вас про необхідність відпочити.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ПЕРЕДНІ І ЗАДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

Тепер маневрувати стало набагато легше. Датчики в передньому і задньому бамперах можна активувати вручну або вибравши передачу заднього ходу. Під час паркування зображення на сенсорному екрані й звукові сигнали сповістять вас, якщо ви наблизитесь до перешкод занадто близько.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Забезпечує відмінний огляд при русі заднім ходом. Зображення простору позаду автомобіля, що проектується на сенсорний екран, доповнюється динамічними лініями, які позначають габарити F-PACE і прогнозовану траєкторію його руху.

ОПЦІОНАЛЬНІ ПАКЕТИ

Щоб отримувати ще більше задоволення від водіння, виберіть відповідний пакет опцій з нашого широкого асортименту.

F-PACE – продуктивний SUV, який поєднує захоплене керування, практичність та ефективність. Створіть ваш ідеальний F-PACE.

Використовуйте встановлені в автомобілі системи, дотримуючись правил безпеки. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль над автомобілем.

1Конфігурація і загальний обсяг багажного відділення залежать від комплектації автомобіля, а також від того, яке запасне колесо встановлено: повнорозмірне або зменшеного розміру. Отримати додаткову інформацію можна у офіційного дилера Jaguar.

2Додаткова опція. Потребує наявності системи безключового доступу Keyless Entry. Не доступна для моделей F?PACE SVR.

3Не доступна для моделей з повнорозмірним запасним колесом через підняту підлогу багажника.

4Тільки для автоматичної трансмісії. Доступна, якщо встановлені дзеркала заднього виду з автозатемненням та електроприводом.

5Також доступна яка окрема функція. Доступна, тільки якщо встановлені дзеркала заднього виду з автозатемненням та електроприводом.