Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ІНТЕР’ЄР F-PACE

Салон F-PACE – це поєднання елегантності та спортивного стилю в надсучасному дизайні.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

СИДІННЯ ВОДІЯ

Для F-PACE пропонується широкий вибір ретельно підібраних варіантів шкіряного оздоблення та витончених текстур. Завдяки використанню першокласних матеріалів, інтер’єр салону F-PACE став одним із найкращих у своєму класі. Ви маєте можливість створити дизайн інтер’єру, що максимально точно відображатиме Ваш індивідуальний стиль.

ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ

ПРОДУКТИВНІСТЬ

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Для F-PACE SVR доступні сидіння Performance, оздоблені перфорованою шкірою Windsor кольору Light Oyster/Ebony з ромбоподібним тисненням.

РОЗКІШ

РОЗКІШ

Сидіння з перфорованої шкіри Windsor кольору Siena Tan

СПОРТ

СПОРТ

Спортивні сидіння із зернистої шкіри кольору Ebony/Pimento

ВЕРСІЇ

НОВИЙ F-PACE 300 SPORT

НОВИЙ F-PACE 300 SPORT

Жовта контрастна стрічка проходить по всьому інтер'єру F-PACE 300 SPORT, поєднуючись з алюмінієвими підкермовими перемикачами передач та створюючи перехід розкішних кольорів у спортивну сутність. Брендовані підголівники та логотип 300 SPORT на кермі демонструють індивідуальність автомобілю.НОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG

НОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG

Сміливий інтер'єр R-SPORT оформлений натуральною шкірою та доповнений декоративними накладками Meshed Aluminium та металевими накладками на пороги з логотипом F-PACE Chequered Flag. Обирайте між двома вражаючими комбінаціями кольорів: Ebony та Pimento, або Ebony з контрастною стрічкою Light Oyster.ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ

ДЕКОРАТИВНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ САЛОНУ

Надайте персональних рис салону Вашого автомобіля, обравши опціональне регульоване декоративне підсвічування салону,** покликане створити багатий візуальний ефект та привітну, розслаблену атмосферу для пасажирів. Система підсвічування виділяє витончені деталі інтер’єру м’якими променями світла одного із десяти варіантів кольорової гами. Оберіть декоративне підсвічування салону F-PACE, що відповідає Вашому настрою в будь-який момент.

**Наявність обладнання залежить від ринку.

ЗАДНЯ ЧАСТИНА САЛОНУ

Для задніх пасажирів простір для ніг та колін становить 945 мм та 65 мм відповідно. У другому ряді достатньо місця для комфортного сидіння трьох дорослих, окрім того, задні сидіння обладнано функцією електрорегулювання нахилу спинки*, завдяки якій ідеальна конфігурація досягається одним натисненням кнопки.

*Опційна характеристика.
Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Оберіть один із наших варіантів скляних панорамних дахів*, Фіксований або Розсувний, що наповнять салон Вашого F-PACE природним світлом та подарують відчуття простору. Якщо Ви забажаєте створити більш усамітнену атмосферу, а також щоб уникнути перегрівання під сліпучими сонячними променями, до комплекту кожного панорамного даху входить завіса з електроприводом.

* Наявність скляного панорамного даху залежить від ринку та від конкретної моделі.

F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.