Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Play Video

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ F-PACE

Передові технології F-PACE включають цілий ряд систем, що покликані максимально полегшити керування Вашим автомобілем та вбережуть пасажирів від небезпек.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ТЕХНОЛОГІЇ INCONTROL

TOUCH PRO

ДОСТУПНИЙ ЯК ОНОВЛЕННЯ

Апаратне та програмне забезпечення нового покоління Touch Pro пропонує найсучасніші можливості зв'язку та розваг.

  • 10,2" сенсорний дисплей з мультисенсорним керуванням та налаштовуваним екраном швидкого доступу
  • Цифрова віртуальна панель приладів з дисплеєм 12.3" TFT та повноекранними географічними картами 3D
  • Navigation Pro
  • Аудіосистема Meridian™ (380 Вт)1
  • Радіо AM/FM, Bluetooth® та 2 x USB-з'єднання
  • 10 ГБ внутрішньої пам'яті

Привод CD/DVD

ФУНКЦІЯ ПОДВІЙНОГО ЗОБРАЖЕННЯ

Опційна тільки на Touch Pro, функція подвійного зображення2 дозволяє передньому пасажирові й водієві переглядати різний медіа-контент на одному 10,2-дюймовому сенсорному екрані. Наприклад, передній пасажир може дивитися фільм (слухаючи звук за допомогою бездротових навушників) у той час як у сусідньому вікні дисплея водій оглядатиме навігацію.

ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ INCONTROL

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ І АДАПТИВНИЙ ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ

Система розпізнавання дорожніх знаків інформує вас про знаки обмеження швидкості й заборони обгону, відображаючи відповідну інформацію на приладовій панелі, в полі вашого зору. Адаптивний обмежувач швидкості використовує дані системи розпізнавання дорожніх знаків і за допомогою круїз-контролю підтримує швидкість автомобіля з урахуванням обмежень.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

ІНФОРМАЦІЯ

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ (HUD)

Проекційний дисплей (HUD)7 із лазерною технологією (опція) виводить важливу інформацію прямо на лобове скло. Дані системи розпізнавання дорожніх знаків, швидкості автомобіля, повідомлення системи навігації та круїз-контролю (якщо доступно) чітко розрізняються навіть під прямим сонячним промінням. Дисплей HUD покликаний скоротити час, який Ви витрачаєте на пошук інформації на панелі приладів.

АУДІО

Оживлюйте Вашу музику за допомогою низки аудіо систем8, включаючи 380W аудіо систему Meridian™ з 11 динаміками або 825W систему об'ємного звучання Meridian™ з 17 динаміками. Усі системи гарантують, що кожен буде насолоджуватися багатим, охоплюючим відчуттям.

F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.

1Стандартне обладнання залежить від моделі .

2Для використання необхідна наявність CD/DVD-програвача і аудіосистеми MeridianTM

3Система Jaguar Optimised Assistance включає послуги, що потребують підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити. Для цього зверніться до вашого дилера Jaguar.

4Система Connect Pro Pack включає послуги, що потребують підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити. Для цього зверніться до вашого дилера Jaguar. Покриття мобільної мережі не гарантується повсюдно. Для забезпечення доступу до мережі Інтернет та функціональності точки Wi-Fi необхідна карта micro SIM з відповідним тарифом.

5Використовуйте встановлені в автомобілі системи, дотримуючись правил безпеки. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль над автомобілем.

6Система Secure Tracker включає послуги, що потребують підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити. Для цього зверніться до вашого дилера Jaguar.

7Потребує наявності пакету з дисплеєм Head-Up.

8Стандартне обладнання для моделей F?PACE Portfolio, Chequered Flag, 300 SPORT, S та SVR.

Система InControl включає послуги, що потребують підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити. Для цього зверніться до вашого дилера Jaguar.

Доступність функцій та опцій системи InControl залежить від ринку. Інформацію про наявність і повні умови для вашої країни уточнюйте у місцевого дилера Jaguar. Надана на цій сторінці інформація про технології InControl та її зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень й інших системних/візуальних налаштувань, пов'язаних з вибором різних опцій. Покриття мобільної мережі не гарантується повсюдно. Додатки InControl та Remote потрібно завантажити з Apple/Play Store. Використовуйте встановлені в автомобілі системи, дотримуючись правил безпеки. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль над автомобілем.