Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ЕКСТЕР’ЄР F-PACE

Потужний, динамічний вигляд та спортивний характер нового F-PACE привертають до нього захоплені погляди. F-PACE, дизайн якого натхненний моделлю Jaguar F-TYPE, - це потужний кросовер, що містить у собі дух спорткару.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДИНАМІЧНИЙ ДИЗАЙН

F-PACE – найновіша модель у лінійці бездоганних та інтригуючих автомобілів. Динамічні пропорції моделі відрізняються вдосконаленою аеродинамікою та забезпечують посилену потужність. Рішучий зовнішній вигляд автомобіля підкреслюється ефектною обтічною формою та похилою лінією даху.

ЕКСТЕР’ЄР JAGUAR F-PACE SVR

Спеціальний дизайн таких елементів, як новий передній бампер та спойлери збільшеної ширини, забезпечують автомобілю F-PACE SVR надзвичайні аеродинамічні характеристики та притискну силу, що в свою чергу дозволяє цьому позашляховику розганятися до 283 км/год та виглядати при цьому вишукано. 

ПОКРАЩЕНА АЕРОДИНАМІКА

Унікальний дизайн екстер’єру Jaguar F-PACE SVR забезпечує чудову аеродинаміку, адже потоки повітря оптимально розподіляються над автомобілем, під днищем та вздовж бортів. Це зменшує підйомну силу, покращує зчеплення коліс з поверхнею і водночас сприяє більш ефективному охолодженню двигуна та гальмівних механізмів. В результаті ви отримуєте надзвичайну керованість, підвищену стійкість на поворотах та стабільність при русі на високих швидкостях.

ВДОСКОНАЛЕНА АЕРОДИНАМІКА

Аеродинамічні характеристики нового F-PACE передусім визначаються дизайном його кузова з вражаючим коефіцієнтом аеродинамічного опору Cd лише 0,341 Обтічність F-PACE просто вражає. Вдосконалена аеродинаміка дозволяє обмежити витрату пального та знизити обсяг викидів CO2 та шум зустрічного потоку повітря, а також забезпечує стабільність при високих швидкостях, що, у свою чергу, збільшує впевненість під час керування автомобілем.

ВИГЛЯД СПЕРЕДУ

АДАПТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ГОЛОВНІ ФАРИ

Адаптивні світлодіодні головні фари моделі F-PACE2, з ходовими вогнями у характерному стилі ‘J’ Blade від Jaguar, забезпечують інтенсивність світла, близьку до показників денного світла, що допоможе Вашим очам легше розрізняти предмети та знизить їх втому.

ВИГЛЯД ЗБОКУ

ДИНАМІЧНІ ПРОПОРЦІЇ

F-PACE має динамічний вигляд із будь-якого боку. Його «м’язистий» передній бампер зі стильною решіткою радіатора та різкими вигинами нагадують спортивну елегантність моделі F-TYPE.

ВИГЛЯД ЗЗАДУ

ВИРАЗНА ХВОСТОВА ЧАСТИНА

Виразна хвостова частина підкреслює спортивний характер F-PACE, навіяний стилем F-TYPE, створюючи гарне тло для інтенсивних світлодіодних задніх ліхтарів F-PACE.

ВЕРСІЇ

НОВИЙ F-PACE 300 SPORT

НОВИЙ F-PACE 300 SPORT

Жовта контрастна стрічка проходить по всьому інтер'єру F-PACE 300 SPORT, поєднуючись з алюмінієвими підкермовими перемикачами передач та створюючи перехід розкішних кольорів у спортивну сутність. Брендовані підголівники та логотип 300 SPORT на кермі демонструють індивідуальність автомобілю.НОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG

НОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG

Сміливий інтер'єр R-SPORT оформлений натуральною шкірою та доповнений декоративними накладками Meshed Aluminium та металевими накладками на пороги з логотипом F-PACE Chequered Flag. Обирайте між двома вражаючими комбінаціями кольорів: Ebony та Pimento, або Ebony з контрастною стрічкою Light Oyster.ДИСКИ JAGUAR

КОЛІСНІ ДИСКИ F-PACE SVR

Виберіть 21-дюймові ковані легкосплавні колісні диски з оздобленням Diamond Turned або опціональні 22-дюймові ковані легкосплавні колісні диски з оздобленням Diamond Turned чи Gloss Black. Широкі 295-міліметрові задні шини, які ще сильніше підкреслюють спортивний характер F-PACE SVR, є ідеальним варіантом для кращого зчеплення і стійкості на поворотах.

На зображенні: опціональні 22-дюймові колісні диски Style 5081 з 5 здвоєними спицями й оздобленням Diamond Turned.

СПОРТИВНІ ДИСКИ

Модель F-PACE представлена з широким вибором легких, обтічних легкосплавних дисків, діаметром від 18” до 22”, що чудово доповнюють динамічний стиль Вашого F-PACE. Обирайте диски за допомогою нашого конфігуратора.

На зображенні: опціональні 20-дюймові колісні диски Style 5035 з 5 спицями глянцево-сірого кольору й оздобленням Diamond Turned.

F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.

1Залежить від типу двигуна.
2Наявність обладнання залежить від комплектації та ринку. Залежно від обраної моделі, доступні також ксенонові або галогенові фари.