Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Відкрийте для себе насолоду від керування моделлю F-PACE, за рахунок високої маневреності та використання технологічно довершених двигунів, що забезпечують ефективність та економічність.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ТЕХНОЛОГІЇ ДОСКОНАЛОСТІ

Модель F-PACE приводиться в рух потужним двигуном, у поєднанні з легкою алюмінієвою архітектурою Jaguar та передовими технологіями динамічного керування. Саме таке поєднання забезпечує хвилюючий досвід керування та вражаючу економічність.

ЛЕГКА АЛЮМІНІЄВА АРХІТЕКТУРА

Легка алюмінієва архітектура моделі F-PACE – міцна та надійна й забезпечує повний захист усіх пасажирів. Водночас її низька вага підносить економію пального на новий рівень, покращуючи показники керованості та гальмування. Завдяки цьому F-PACE є одним із найлегших автомобілів у своєму класі.* Він відрізняється майже ідеальним балансом розподілу ваги по осях 50:501, що забезпечує незрівнянну спортивну динаміку та бездоганну плавність ходу.

Play Video

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДВИГУНИ ТА ТРАНСМІСІЇ

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ

F-PACE пропонує можливість обрати один з бензинових двигунів, включаючи два варіанти з нашої лінійки Ingenium. Ці 2-літрові 4-циліндрові бензинові двигуни Ingenium з турбонагнітачем на 250 або 300 к.с. продукують виняткову потужність та крутний момент. Легка вага та радіопідшипники малого тертя призначені для плавного та високоефективного управління.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
НОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН

Технологія Ingenium містить три дизельні двигуни F-PACE. Ці цілковито алюмінієві двигуни з низьким рівнем тертя були створені спеціально для повсякденного життя. Всі двигуни оснащено системою запуску двигуна Stop/Start* та розумною системою рекуперативного заряджання, яка застосовується для забезпечення акумулятора кінетичною енергією, що продукується при гальмуванні. Це сприяє економії пального, особливо під час руху містом.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
ЗАПОЗИЧЕНІ В F-TYPE ДВИГУНИ

Всі бензинові двигуни F-PACE гарантують потужність та динамічність. 3.0-літровий бензиновий двигун V6 Supercharged видає потужність у 380 к.с. та крутний момент 450 Нм. Такі ж двигуни встановлені на F-TYPE. Для F-PACE SVR доступний 5.0-літровий двигун V8 на 550 к.с., який видає неймовірні 680 Нм крутного моменту. Ці двигуни забезпечують миттєвий доступ до високих рівнів продуктивності та крутного моменту на всіх обертах, а також унікальний звуковий супровід.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
3,0-ЛІТРОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН V6 ПОТУЖНІСТЮ 300 К. С. З ДВОСТУПЕНЕВИМ ТУРБОНАГНІТАЧЕМ

3,0-літровий дизельний двигун V6 з двоступеневим турбонагнітачем на 300 к.с. забезпечує надзвичайну потужність, високі показники крутного моменту у 700 Нм та відмінну керованість. У двигуні застосовано інноваційну систему впорскування палива common rail на 2000 бар для управління подачею палива, забезпечення ефективного спалювання та зменшення викидів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ

МЕХАНІЧНА АБО АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ

F-PACE має дуже чутливу 8-ступінчасту автоматичну трансмісію, яка працює плавно й злагоджено. Вона гарантує швидке перемикання передач для швидкого розгону та під час обгону. Перемикати передачі можна і вручну за допомогою підкермових перемикачів. Шестиступінчаста механічна коробка передач2 забезпечує легке й злагоджене перемикання. Ця полегшена і вдосконалена коробка передач робить F-PACE ще прудкішим та ефективнішим.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

СИСТЕМА РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ ТА АДАПТИВНИЙ ВІДГУК НА ДОРОЖНЮ ПОВЕРХНЮ

Система руху на всіх поверхнях (All Surface Progress Control (ASPC))3 - це низькошвидкісний круїз-контроль, що допомагає підтримувати оптимальну їзду за умов низького зчеплення з дорогою. На повноприводних автомобілях, оснащених системою адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics, опційна система адаптивного відгуку на дорожню поверхню (Adaptive Surface Response (AdSR))4 розпізнає відмінності між дорожніми поверхнями та забезпечує належного зчеплення з ними завдяки регулюванню роботи двигуна та відповідному налаштуванню гальм.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДИВТИСЬ ФІЛЬМ
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПРИВОДА JAGUAR

Унікальна система JaguarDrive Control забезпечує швидше перемикання і пониження передач у режимі Dynamic, а також прискорене підвищення передач в економічному режимі для заощадження пального. У режимі «Дощ/Лід/Сніг», в умовах слабкого зчеплення з дорожнім покриттям, перемикання відбувається плавніше. Ця система дозволяє обирати між застосуванням усіх динамічних характеристик і максимальною економією пального.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
СИСТЕМА РОЗПОДІЛЕННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Система розподілення крутного моменту забезпечує контрольоване незалежне гальмування задніх і передніх внутрішніх коліс для балансування обертальних сил, які діють на автомобіль під час проходження поворотів. Знижуючи недоповертальність, система додає водієві впевненості, а автомобілеві спортивної стрімкості.

ЕЛЕКТРОПІДСИЛЮВАЧ КЕРМА

Електропідсилювач керма (EPAS) гарантує миттєвий відгук та неперевершену керованість. Вона активізується за потреби, що дає змогу заощаджувати електроенергію та пальне. Комп'ютерне керування регулює кермове підсилення, — воно максимальне під час маневрування на низьких швидкостях і оптимальне для належної чутливості керма на високих.

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

Прискорюєтеся ви на шосе, проходите стрімкі повороти на заміських дорогах чи курсуєте містом, Adaptive Dynamics5 змінює відгук F-PACE відповідно до стилю вашої їзди. Ця система забезпечує точну динаміку та надзвичайну плавність ходу завдяки відстеженню положень коліс та рухів кузова. Система постійно відстежує дорожні умови та регулює налаштування амортизаторів, забезпечуючи оптимальне поєднання комфорту та ефективності.

НАЛАШТОВУВАНА ДИНАМІКА

Запозичена у спортивного автомобіля F TYPE опційна система налаштованої динаміки5 дає змогу встановлювати параметри роботи дроселя, точок перемикання швидкостей та кермового керування з урахуванням ваших власних уподобань. Система активується, коли в JaguarDrive обрано режим Dynamic, який пробуджує спортивний характер F-PACE, посилюючи чутливість дросельної заслінки, полегшуючи кермування та забезпечуючи швидше перемикання передач на високих обертах.

F-PACE – продуктивний SUV, який поєднує захоплене керування, практичність та ефективність. Створіть ваш ідеальний F-PACE.F-PACE – це позашляховик з поліпшеними характеристиками,  який вдало поєднує задоволення від їзди з практичністю та ефективністю. Створіть F-PACE своєї мрії з допомогою Конфігуратора на нашому сайті.

1Залежить від моделі та типу двигуна.
2Доступна лише для 2,0-літрового 4-циліндровий дизельного двигуна, потужністю 163 к. с.
3Тільки автоматична трансмісія.
4AWD та автоматична трансмісія.
5 Стандарт на F-PACE S, недоступний для 2,0-літрового 4-циліндрового дизельного двигуна потужністю 163 к. с.