Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ТЕХНОЛОГІЇ АВТОМОБІЛЯ E-PACE

Забезпечуючи велику кількість інформації та розваг, система InControl - це набір сучасних технологій, що зв'язують вас і ваш E-PACE з усім світом.

СИСТЕМА TOUCH PRO

Щоб збагатити автомобільний досвід, система Touch Pro пропонує до 4 налаштовуваних головних екранів та швидкий час відгуку, а також голосовий контроль. Інтерактивна бічна панель дозволяє вибирати собі одну з панелей, тож для навігації можна використовувати площу головного екрана, а бічна панель - запропонує керування телефонами. Просто проведіть вверх та вниз, щоб переключитися між кількома панелями.

Представлено модель E-PACE First Edition. 12.3” інтерактивний дисплей водія недоступний для даної моделі. Наявність деяких описаних технологій може залежати від ринку та двигуна, яким оснащено автомобіль. Проконсультуйтеся із вашим дилером, щоб дізнатися більше інформації.

ІНТЕРАКТИВНИЙ ВОДІЙСЬКІЙ ДИСПЛЕЙ

Забезпечуючи, щоб ви завжди були в доброму гуморі, поінформованими та на зв'язку з усім світом, E-PACE має для водія опційний 12,3-дюймовий інтерактивний дисплей високої чіткості. Система може отримувати та проектувати інформацію про водіння, розваги та активні дані безпеки, включаючи навігацію, телефон та медіа.

ЗВУКОВА СИСТЕМА MERIDIAN™

Подаруйте свою музику життю з двома звуковими системами від британських аудіомайстрів Meridian. Неперевершена звукова система Meridian Surround Sound System із технологією Trifield™ забезпечує всю повноту та ясність живого виконання завдяки 15 колонкам.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ АУДІО ВІД MERIDIAN

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.

†Trifield і «трипільний» пристрій є зареєстрованим товарним знаком Trifield Productions Ltd. ††Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd.

Зважаючи на представлену систему InControl, деякі описані функції можуть бути опціональними і залежати від ринку або трансмісії. Будь ласка, зверніться до веб-сторінки Land Rover або місцевого роздрібного представника Land Rover у вашій країні щодо наявності та всіх умов. Деякі функції потребують відповідної Micro SIM з відповідним контрактом надання даних, що потребують подальшої підписки після початкового терміну, рекомендованого вашим продавцем. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим будь-де.