Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Play Video

ТЕХНОЛОГІЇ АВТОМОБІЛЯ E-PACE

Забезпечуючи велику кількість інформації та розваг, система InControl - це набір сучасних технологій, що зв'язують вас і ваш E-PACE з усім світом.

Система InControl має інтуїтивні та сучасні інтегровані технології, які гарантують, що кожен може взяти все по максимуму від своєї подорожі. 10-дюймовий сенсорний екран в центрі центральної консолі підтримує перетягання елементів та зведення-розведення пальців, а також забезпечує багатий вибір аудіовізуальних розваг.

СИСТЕМА TOUCH PRO

Щоб збагатити автомобільний досвід, система Touch Pro пропонує до 4 налаштовуваних головних екранів та швидкий час відгуку, а також голосовий контроль. Інтерактивна бічна панель дозволяє вибирати собі одну з панелей, тож для навігації можна використовувати площу головного екрана, а бічна панель - запропонує керування телефонами. Просто проведіть вверх та вниз, щоб переключитися між кількома панелями.

ПАКЕТИ З СИСТЕМОЮ INCONTROL

ПАКЕТ З СИСТЕМОЮ CONNECT PRO PACK

Щоб ще більше покращити систему Touch Pro, опційний пакет Connect Pro Pack складається з технології Smart Settings, точки доступу до Wi-Fi 4G, технології Pro Services та навігаційної програми Navigation Pro. Він розроблений з метою покращення враження від автомобіля та поза ним, і це гарантує, що ви та ваші пасажири насолоджуєтеся подорожжю, залишаючись при цьому на зв'язку із світом.

ПАКЕТ ОПЦІЙ SMARTPHONE PACK

Опційний пакет Smartphone Pack дозволяє легко використовувати додатки, що відображаються на вашому смартфоні, за допомогою спільного використання екрана за допомогою інформаційно-розважальної системи E-PACE. Якщо ви маєте iPhone, для Вас є доступною система Apple CarPlay. Для смартфонів на базі Android є доступною система Android Auto. Технологія InControl Apps від Jaguar також дозволяє керувати оптимізованими по відношенню до автомобіля додатками за допомогою сенсорного екрану E-PACE. Просто підключіть свій смартфон через USB-кабель.

ПРОГРАМА REMOTE

Програма Remote забезпечує найточнішу інформацію про ваш автомобіль і дозволяє взаємодіяти з ним віддалено. Ця послуга включає функцію Optimised Assistance, яка передає ваше місцезнаходження та діагностичні дані у разі поломки та екстреного виклику SOS. Додаток Jaguar InControl Remote також дозволяє дистанційно перевіряти рівень пального та навіть знайти свій автомобіль на автостоянці.

СИСТЕМА SECURE TRACKER*

Якщо хтось заліз у вашу машину або переміщує її, опційний Secure Tracker автоматично сповістить вас і центр моніторингу, допомагаючи якнайшвидше знайти та повернути автомобіль. Навіть якщо ваша машина викрадена за допомогою ключей, ви можете сповістити про це центр відстеження викликів, використовуючи додаток для смартфонів Secure Tracker.

*Доступно лише з додатком Remote.

Play Video

ЛАЗЕРНА ІНДИКАЦІЯ НА ЛОБОВОМУ СКЛІ

Опціональна лазерна індикація на вітровому склі (HUD) представляє основні дані автомобіля на вітровому склі. Він має кришталево чисту повнокольорову графіку з високою роздільною здатністю, що дозволяє водію легко переглядати всі вхідні дані та інформацію.

Представлено модель E-PACE First Edition. 12.3” інтерактивний дисплей водія недоступний для даної моделі. Наявність деяких описаних технологій може залежати від ринку та двигуна, яким оснащено автомобіль. Проконсультуйтеся із вашим дилером, щоб дізнатися більше інформації.

ІНТЕРАКТИВНИЙ ВОДІЙСЬКІЙ ДИСПЛЕЙ

Забезпечуючи, щоб ви завжди були в доброму гуморі, поінформованими та на зв'язку з усім світом, E-PACE має для водія опційний 12,3-дюймовий інтерактивний дисплей високої чіткості. Система може отримувати та проектувати інформацію про водіння, розваги та активні дані безпеки, включаючи навігацію, телефон та медіа.

ЗВУКОВА СИСТЕМА MERIDIAN™

Подаруйте свою музику життю з двома звуковими системами від британських аудіомайстрів Meridian. Неперевершена звукова система Meridian Surround Sound System із технологією Trifield™ забезпечує всю повноту та ясність живого виконання завдяки 15 колонкам.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ АУДІО ВІД MERIDIAN

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.

†Trifield і «трипільний» пристрій є зареєстрованим товарним знаком Trifield Productions Ltd. ††Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd.

Зважаючи на представлену систему InControl, деякі описані функції можуть бути опціональними і залежати від ринку або трансмісії. Будь ласка, зверніться до веб-сторінки Land Rover або місцевого роздрібного представника Land Rover у вашій країні щодо наявності та всіх умов. Деякі функції потребують відповідної Micro SIM з відповідним контрактом надання даних, що потребують подальшої підписки після початкового терміну, рекомендованого вашим продавцем. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим будь-де.