Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ЕКСТЕР’ЄР E-PACE

Дизайн Jaguar E PACE підкреслює його спортивний характер, з його виразною решіткою радіатора обрамленою світлодіодним фарами ‘J’ blade.

Представлено модель E-PACE First Edition. 12.3” інтерактивний дисплей водія недоступний для даної моделі. Наявність деяких описаних технологій може залежати від ринку та двигуна, яким оснащено автомобіль. Проконсультуйтеся із вашим дилером, щоб дізнатися більше інформації.

Вигнута в профілі лінія даху E-PACE поєднується зі спойлером, який сидить над крутим заднім склом. Опційні 21-дюймові легкосплавні диски додатково підкреслюють спортивний характер E-PACE. Ззаду, повністю світлодіодні задні вогні забезпечують дійсно особливий у нічний час підпис.

E-PACE
E-PACE R-DYNAMIC

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Виберіть наш опційний фіксований панорамний скляний дах, щоб затопити інтер’єр вашого E-PACE світлом і підвищити відчуття легкості і простору. Привносячи довколишній простір у салон, він відкриває чудові види на небо.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Для вражаючої присутності на дорозі E-PACE оснащений всебічним зовнішнім світлодіодним освітленням. Світлодіодні ліхтарі призначені служити протягом всього життя транспортного засобу та є більш економічними, оскільки вони використовують менше енергії. Опційні матричні світлодіодні фари доступні з анімованими індикаторами напрямку, що зменшує час, необхідний для інших користувачів на дорозі, щоб розпізнати напрямок руху.

21-ДЮЙМОВІ КОЛЕСА

Для покращення спортивного характеру E-PACE доступні різні варіанти коліс. Виберіть із широкого вибору сучасних та динамічних конструкцій у діапазоні розмірів до 21 дюйма*.

* Недоступно раніше TBC.

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.