Skip primary navigation

ДЛЯ ВЛАСНИКІВ

skip.tertiary.navigation

CASTROL EDGE PROFESSIONAL
JAGUAR ЕКСКЛЮЗИВНО РЕКОМЕНДУЄ

Оскільки Castrol® є світовим партнером Jaguar, кожен двигун Jaguar розпочинає своє життя з Castrol всередині. Це означає, що клієнти Jaguar під час обслуговування отримують для свого авто мастило такої ж якості, що і новостворені автомобілі.

ВИ МОЖЕТЕ ДОВІРЯТИ РЕКОМЕНДАЦІЇ JAGUAR

Починаючи з далекого 1989 року Castrol та Jaguar працювали разом над створенням мастила для авто, що брали участь у гонці 24 Hour race at Le Mans. Наразі вже більше 11 років Castrol є технічним партнером Jaguar, забезпечуючи нас професійним мастилом Castrol Professional. Насправді, значний перелік продуктів Castrol було розроблено у співпраці зі спеціалістами Jaguar для забезпечення усіх вимог бренду. Castrol EDGE® Professional ексклюзивно рекомендовано Jaguar.

СПІВПРАЦЯ ІНЖЕНЕРІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПРАВИЛЬНОГО МАСТИЛА ДЛЯ ВАШОГО ДВИГУНА

Інженери Jaguar та технологи Castrol тісно співпрацювали над розвитком мастил спеціально для двигунів Jaguar. Це означає, що розроблені у співпраці мастила Castrol Professional на етапі створення ексклюзивно випробувані на двигунах Jaguar. Це сприяє оптимізації технологій, які забезпечують визначною продуктивністю, удосконаленню паливної економічності та зменшенню рівня викидів CO2.

НАШЕ НАЙСИЛЬНІШЕ МАСТИЛО ВОЛОДІЄ СИЛОЮ ТИТАНУ

Властивості Castrol EDGE Professional довершено TITANIUM FSTTM, завдяки якому подвоюється сила плівки мастила. Завдяки попередженню розриву плівки мастила підвищується рівень продуктивності роботи двигуна. До 45 % сильніша* ніж основні конкуренти по зменшеному рівню контакту між металами. Воно завжди забезпечує високим рівнем продуктивності, якого потребують водії Jaguar.

CASTROL EDGE PROFESSIONAL: НАЯВНИЙ У ВАШОГО ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА JAGUAR

 

Jaguar ексклюзивно рекомендує мастило Castrol EDGE Professional, яке створене, щоб ідеально відповідати вимогам вашого двигуна та оптимізувати його продуктивність. Castrol EDGE Professional є наявним у офіційних дилерів Jaguar.

* Під час випробувань Castrol на «Визначення сили мастила» під час зміни швидкості, Castrol EDGE Professional удосконалений TITANIUM FST™ показав результати, відповідно до яких металеві частини мали на 45% менший контакт ніж конкурентні мастила. Випробуванням піддавалися продукти, які складають 61% наших об’ємів продажів.