ПІДТРИМКА ВЛАСНИКІВ JAGUAR

Шини ніколи не повинні ставити під загрозу експлуатаційні характеристики. Тож постачальники шин обираються для того, щоб розробляти та налаштовувати унікальні версії своїх конструкцій відповідно до індивідуальних вимог продуктивності кожного автомобіля.

Шини, встановлені в першій комплектації, повинні відповідати балансу продуктивності в багатьох ключових сферах:  • Керованість/зчеплення на вологі та сухій поверхні

  • Комфорт їзди та рівень шуму

  • Знос

  • Опір коченню ( споживання пального)

  • Зчеплення на засніженій поверхні

  • Стійкість до плям контакту під час паркування ( вібрації)

  • Тиск у шинах, оптимізований для задоволення вимог щодо швидкості та навантаження на шини


Конструкція та матеріали шини підлаштовані для оптимізації динаміки водіння з одночасним збереженням їхнього тривалого терміну експлуатації. Випробування та розробки проводяться по всьому світу на різних трасах та дорожніх покриттях.


Продуктивність у зимову пору року також є важливою характеристикою для всесезонних та зимових шин. Аби переконатися, що ці шини відповідають вимогам Jaguar до зчеплення взимку, у Швеції проводяться суворі випробування в екстремальних умовах.


Оскільки шини безпосередньо взаємодіють із системами безпеки всередині транспортного засобу (Антиблокувальна гальмівна система (ABS), Контроль динамічної стійкості (DSC), Контроль стабільності кочення тощо), для перевірки ходових характеристик проводяться виснажливі випробування і порожнього, і завантаженого автомобіля.


Конструкція колеса також повинна бути достатньо міцною, аби витримувати навантаження на передню і задню вісь автомобіля, завантаженого до стану повної маси. Щоб переконатися, що лако-фарбове покриття колеса відповідає суворим вимогам стійкості до корозії, на кожному колесі виконується вимоглива програма випробувань для гарантування його міцності та стійкості до корозії.

АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте свій Jaguar за допомогою широкого асортименту аксесуарів, спеціально розроблених для вашого автомобіля. Ви також знайдете великий вибір аксесуарів для домашніх тварин, які підходять саме вашому улюбленцю.
КАТАЛОГ АКСЕСУАРІВ
WLTP
Стислий простий посібник щодо нових показників ефективності споживання пального.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
НОВИЙ ДИЗЕЛЬ, БЕНЗИН ЧИ ЕЛЕКТРО?
Наші існуючі бензинові та нові дизельні двигуни - найчистіші та найефективніші серед усіх, які ми коли-небудь виготовляли. Наш новий електричний силовий агрегат - це майбутнє водіння. Який з двигунів підходить саме вам?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
САЖЕВИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ
Що таке сажевий фільтр для дизельних двигунів (DPF) та чому він важливий?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ПОСІБНИКИ ТА ІНСТРУКЦІЇ
Чи знаєте ви, що можете завантажити посібники та стислі інструкції для вашого Jaguar?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЕЛЕКТРОННА ПЕРЕВІРКА СТАНУ АВТОМОБІЛЯ
Перш ніж провести сервісне обслуговування або відремонтувати ваш Jaguar, ми проводимо безкоштовну електронну перевірку стану автомобіля (eVHC).
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Забронювати технічне обслуговування вашого Jaguar онлайн
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.