Skip primary navigation

НОВИНИ

14 жовтня 2013

C-X17 НА WALLPAPER * HANDMADE В ЛОНДОНІ

Jaguar представив свій новий концепт C-X17 в рамках виставки Wallpaper * Handmade, що дебютувала в Лондоні. З 4 по 22 жовтня відвідувачі виставки, яка проходить у знаменитому універмазі Harrods, зможуть ознайомитися з п\'ятьма унікальними предметами декору, розробленими студією Jaguar Advanced Design, що втілюють неперевершений стиль і технологічну досконалість бренду. Разом з британською прем\'єрою C-X17 публіці були представлені ще два концепти: гібридний C-X75 і одномісний спортивний автомобіль Project 7, створений в стилі класичних моделей Jaguar.

П\'ять вражаючих експонатів створені фахівцями студії Jaguar Advanced Design в тісній співпраці з такими талановитими архітекторами і дизайнерами як Moritz Waldemeyer, Neri & Hu, Mathieu Gustafsson, Fredrikson Stallard і Salvatori .

Джуліан Томсон (Julian Tomson), директор студії Jaguar Advanced Design, прокоментував: «Співпраця з Wallpaper * - це прекрасна можливість застосувати дизайнерську філософію Jaguar до нових форм, що надихає публіку з різноманітними культурними уподобаннями. Ми бачимо, що наші концепт-кари вразили в цьому році весь світ. І я радий, що британський дебют C-X17 став частиною цієї яскравої події, на якій ми можемо продемонструвати жителям і гостям Лондона ще один надзвичайний та приголомшливий бік сучасного бренду Jaguar».

Тоні Чамберс (Tony Chambers), головний редактор Wallpaper * зазначив: «Наш проект Handmade - це демонстрація сили хорошого дизайну, чудових ідей, творчої співпраці та якісних продуктів. Ми раді показати публіці Лондона кращі зразки цього щорічного свята мистецтва, майстерності та креативного мислення разом з кращими партнерами у Великобританії, про які можна тільки мріяти - Harrods і Jaguar».

Марк Бріггс (Mark Briggs), імідж - директор Harrods сказав: «Будучи світовими лідерами в області стилю, дизайну і технології, ми щасливі разом з Wallpaper * та Jaguar вперше представити виставку Handmade в Лондоні. На всесвітньо відомих розкішних вітринах Harrods будуть продемонстровані результати робіт кращих дизайнерів планети».