Skip primary navigation

НОВИНИ

11 червня 2018

ТЕХНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІСТ РОКУ 2018 JAGUAR LAND ROVER

25 червня починає свій старт щорічна програма визнання «Технічний спеціаліст року JLR» для Технічних спеціалістів 3-го рівня, з досвідом роботи в автомобільній галузі більше 3-х років та досвідом роботи з брендом Jaguar Land Rover більше 1 року.

«Технічний спеціаліст року JLR» програма розроблена для мотивації, натхнення і підвищення професійного рівня технічних спеціалістів в дилерський мережі Jaguar Land Rover . Everyday Legend - важливий спосіб визнання спеціалістів, їх здібностей та цінність яку вони відіграють у Jaguar Land Rover.

Фінальній тур відбудеться 1 – 2 серпня.

Кожна Країна буде мати своїх власних переможців , які кваліфікуються до подальшої участі у глобальному заході «Технічний спеціаліст року JLR», який пройде 22-26.10.18 у Англії. А це більше 13 000 технічних спеціалістів з 156 країн світу.

Ініціатива Everyday Legend була створена задля визнання видатних спеціалістів. Саме вони присвячують себе кожному дню, за для покращення всього процесу. Саме ці технічні спеціалісти стають видатними, вони стають легендами. Саме цим людям ми присвячуємо нагороду «Технічний спеціаліст року».

Це вони - наші щоденні легенди