Skip primary navigation

НОВИНИ

13 червня 2014

ВІДДІЛ СПЕЦІАЛЬНИХ ЗАМОВЛЕНЬ

Джон Едвардз оголосив про відкриття відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover 

- Jaguar Land Rover відкриває відділ спеціальних замовлень, щоб задовольнити зростаючий попит на персоналізовані автомобілі від вимогливих клієнтів 
- Відділ спеціальних замовлень Jaguar Land Rover зфокусується на розробці та виготовленні автомобілів найвищої специфікації, ексклюзивних версій, відтворенні історичних автомобілів та створенні орендованої продукції. 
- Jaguar Land Rover вкладає значні інвестиції у роботу прогресивного технічного центру відділу спеціальних замовлень, розташованого у Вест Мідландз

Новий бізнес відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover було створено, щобзадовольнити зростаючі очікування вимогливих клієнтів та шанувальників автомобілів. Відділ, який перебуватиме під керівництвом Джона Едвардса, матиме багато напрямків роботи та пропонуватиме ряд послуг:

 Джон Едвардз, генеральний директор відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover

- Виготовлення автомобілів найвищої комплектації та ексклюзивних версій, випущених в обмеженій кількості, для відображення найкращих характеристик обох брендів та їх виключної розкоші
- Виготовлення аксесуарів та матеріалів оздоблення автомобілів відповідно до персональних замовлень клієнтів 
- Виготовлення історичних автомобілів, а саме створення реплік, реставрація та сервіс історичних автомобілів, виготовлення запчастин для них. 
- Виготовлення лінійки брендованої продукції для більшої взаємодії з існуючими та потенційними клієнтами.

Генеральний директор Jaguar Land Rover Доктор Ральф Спет, прокоментував“Створення відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover свідчить про наше постійне прагнення ставити наших клієнтів на перше місце при створенні всього, що ми робимо. Наші інвестиції у захоплюючі та бажані продукти брендів підсилюють світову репутацію брендів Jaguar та Land Rover.”

Джон Едвардз, Генеральний директор відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover, говорить: “Ми постійно працюємо над удосконаленням та персоналізацією стосунків, які мають наші найвимогливіші клієнти з нашими брендами. Створюючи відділ спеціальних замовлень, ми отримуємо можливість залучати до проектів найтановитіших та найдосвідченіших спеціалістів Jaguar Land Rover, задля забезпечення наших клієнтів виключною якістю продуктів та сервісів.”

Керівником команди експертів з дизайну та інженерів відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover стане Пол Ньюсом, директор відділу по виготовленню спеціальних автомобілів, який нещодавно прийшов з Williams Advanced Engineering. Працюючи над портфоліо нинішніх та майбутніх автомобілів, команда створить найкращі авто із відмінним рівнем розкоші та виключною продуктивністю.

Для збірки таких продуктів будуть виділені спеціальні інвестиції на створення виділеного технічного центру Jaguar Land Rover, який буде розміщуватися у Вест Мідландз (Великобританія) поблизу головного офісу.  

Команда із 150 спеціалістів Jaguar Land Rover розміститься у новому технічному центрі. До унікальних приміщень входитиме департамент введення в експлуатацію персоналізованих автомобілів, місця для проведення семінарів, на створення яких надихнула гонка Formula 1, та автоматизоване приміщення для фарбування автомобілів.

До того ж, у Браунс Лейн (Ковернтрі), який є місцем народження Jaguar, буде створено майстерню по створенню раритетних автомобілів. У даній майстерні будуть відтворені шість надлегких E-Type-lightweight, про створення яких нещодавно повідомлялося. Даний центр стане місцем реставрації та надання сервісу історичним автомобілям. Відновлений бізнес по реставрації автомобілів буде розпочато з 1 серпня 2014 року.