Skip primary navigation

НОВИНИ

22 березня 2013

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА I-PACER НА АВТОСАЛОНІ У НЬЮ-ЙОРКУ

Компанія Jaguar Land Rover розширить модельний ряд автомобілів Jaguar версії R, представивши на автосалоні у Нью-Йорку-2013 світову прем'єру Jaguar XJR. Нова модель, що володіє високими динамічними характеристиками і покликана стати динамічним флагманом автомобілів серії XJ, буде виставлена ??на стенді з повнопривідними седанами і спортивним родстером F-TYPE, продажі якого розпочнуться вже цього літа.

Jaguar XJR буде представлений з 5-літровим двигуном V8 з наддувом, що розвиває 550 к.с., новою унікальною системою шасі, а також вражаючими аеродинамічними характеристиками. Нова модель стане сміливою, чуйною та маневреною в управлінні Jaguar серії XJ за всю історію бренда. Автомобіль, що володіє характеристиками суперкара, впевнено демонструє неперевершений рівень розкоші.

Бренд директор Jaguar у світі Адріан Холлмарк (Adriam Hallmark) зазначив: «Новий XJR втілив у собі три основних елементи, яким легендарний британський бренд Jaguar приділяє особливу увагу, а саме: технологічність, виконання і сучасний дизайн. Jaguar XJR володіє динамічними характеристиками спортивного родстера, а також неймовірно розкішним салоном».

Додаткова інформація:

- Прес-конференція компанії Jaguar Land Rover у рамках автосалону у Нью-Йорку відбудеться у середу, 27 березня о 10:45 за північноамериканським східним часом (16:45 за київським часом).

- Прес-конференція транслюватиметься у прямому ефірі на сайті www.media.jaguar.com

- Фото-та відеоматеріали Jaguar будуть доступні на сайті www.media.jaguar.com