Skip primary navigation

НОВИНИ

14 травня 2014

ЗІРКОВИЙ СКЛАД MILLE MIGLIA 2014

Jaguar оголошує зірковий склад автомобілів та водіїв Mille Miglia 2014

- Jaguar Heritage Racing представить 10 найвідоміших моделей 50-х років, включаючи моделі XK, C-type та один D-type
- Знаменитості світу розваг, музики, мотор спорту та моди сядуть за кермо раритетних автомобілів Jaguar для проїзду Mille Miglia
- Оперативне розміщення новин буде здійснюватися через соціальні мережі бренду та профайли зіркових водіїв на Twitter із використанням хештегу #JaguarMille

Jaguar Heritage Racing прийматиме участь у легендарному проїзді класичних автомобілів Mille Miglia, які перевіряються на витривалість, протягом 15-18 травня. За кермом 10 найбільш шанованих та бажаних автомобілів Jaguar перебуватимуть відомі особистості, які матимуть подолати 1000 виснажливих миль маршруту Брешиа-Рим-Брешиа.

Протягом чотирьох днів напруженого керування знаменитості сцени та кіно, моди, мотор спорту та музики проїдуть на визначеному для них раритетному автомобілі Jaguar через північну та центральну Італію. Глядачі, які вишикуються вздовж всього маршруту Mille Miglia, матимуть можливість побачити автомобілі Jaguar історичного значення - XK, C-type and D-type.

 Девід Блекелі

Відомий американський телеведучий, колекціонер Jaguar та класичних автомобілів, Джей Лено, буде перебувати за кермом родстера Jaguar XK 120 1951 року, який раніше належав Серу Джеймсу Скотту-Дугласу, і свого часу був частиною команди Ecurie Ecosse.

Джей Лено

Інший відомий родстер XK 120 1951 року випуску, що належав Дункану Гамільтону під реєстраційними номерами LXF 731, буде керуватися подружжям Елліотом та Ерін Глів. Елліот відомий британський музикант Example, а його дружина Ерін – австралійська телеведуча. Вперше вони зустрілися під час інтерв’ю, яке Ерін брала у Елліота для MTV.

 Джоді Кідд

Серед моделей Jaguar XK також буде родстер XK120 Джима Свіфта, за кермом якого перебуватиме багаторазово нагороджений британський актор Джеремі Айронс. Шотландська співачка та композитор Емі Макдональд сяде за кермо XK140, який колись належав британському гонщику Девіду Хоббсу.    

Мілоу

Головний інженер відділу цілісності автомобілів Jaguar Майк Кросс керуватиме колишнім автомобілем славнозвісного Стірлінга Мосса Монтлері XK120 Coup?, реєстраційні номери LWK 707. Письменник Девід Блекелі та модель та телеведуча Джоді Кідд сядуть за кермо вражаючого Jaguar XK120, яким керував власник нагороди Оксар, актор Деніел-Дей Льюіс під час пробігу 2013 року. 

Jaguar Heritage Racing також надасть 3 відомих автомобілі  C-type, за кермом яких перебуватимуть бельгійський співак та композитор Мілоу (Джонатан Ванденброк) та регіональний директор європейських ринків  Jaguar Land Rover Бернард Кунт, а також соліст легендарного гурту AC/DC та шанувальник автомобілів Браян Джонсон. Колишній гонщик Jaguar та переможець Le Mans 24 Енді Воллас керуватиме Jaguar C-type, який здобув перемогу у Reims Grand Prix 1952 року за кермом із легендою Formula 1 Сером Стірлінгом Моссом.

Дві легенди мотор спорту, колишній переможець Le Mans та World Sports Prototype Championship від команди Jaguar, водій Formula 1 та знавець SKY F1 TV Мартін Брандл, та колишній гонщик Formula 1 Бруно Сенна – перебуватимуть за кермом відомого «довгоносого» Jaguar D-type із номерними знаками 393 RW. Легенда Jaguar Jaguar D-type святкуватиме у 2014 році своє 60-річчя.

Декілька нових автомобілів Jaguar F-TYPE Coup? будуть підтримувати команду Jaguar Heritage Racing, супроводжуючи їх впродовж всього маршруту Mille Miglia по Італії та транспортуючи VIP гостей.

Водії команди Jaguar Heritage Racing будуть освітлювати перебіг заходу, який колись назвали ‘Найгарніші перегони у світі’ через свої профайли у Tweeter. Слідкуйте за постами:

Браян Джонсон

Водій Jaguar Heritage Racing

Ім’я профіля у Twitter

Джей Лено

@LenosGarage               

Мартін Брандл

@MBrundleF1                 

Бруно Сенна

@BSenna                         

Джоді Кідд

@RealJodieKidd             

Девід Блекелі

@daveblakeley               

Емі Макдональд

@Amy__Macdonald          

Мілоу

@milow                            

Елліот Глів (Example)

@example

Ерін Глів

@Erin_McNaught            

Браян Джонсон

@BrianJohnson      

Бруно Сенна

Jaguar також здійснюватиме публікацію постів з 14 по 18 травня на:

www.facebook.com/Jaguar

www.facebook.com/JaguarUkraine

www.twitter.com/jaguar