Skip primary navigation

НОВИНИ

27 травня 2013

АВТОМОБІЛІ JAGUAR У MILLE MIGLIA 2013

«Найкрасивіша гонка у світі» довжиною в 1000 миль викликала непідробний інтерес у відомих людей, які прийняли запрошення компанії Jaguar Land Rover взяти участь в якості пілотів у легендарному автопробігу по Італії.

Шикарними ретро-автомобілями Jaguar XK120 управляли сер Кріс Хой (Sir Chris Hoy) в парі з Енді Уоллесом (Andy Wallace), Даніел Дей-Льюїс (Daniel Day Lewis) разом з Джимом Джіанопулос (Jim Gianopulos), а також Девід Ганді (David Gandy ) і Ясмін Ле Бон (Yasmin Le Bon).

 

Кількість автомобілів в офіційній команді Jaguar Heritage Racing в заїзді збільшилася вдвічі завдяки участі в гонці трьох приголомшливих спорткарів C-Type. Гоночний екіпаж легковагих C-Type представляли регіональний директор з розвитку Jaguar в Європі Бернард Кунта (Bernard Kuhnt) і актриса Ханна Херцшпрунг (Hannah Herzsprung), Алекс Банкомб (Alex Buncombe) і Кріс Харріс (Chris Harris), а також Сальваторе Феррагамо мл. (Salvatore Ferragamo Jr.) Разом з онуком засновника компанії Jaguar сера Вільяма Лайонса (Sir William Lyons) - Майклом Квінном (Michael Quinn).

Цього року понад 400 зразків унікальної спадщини - класичних гоночних і дорожніх автомобілів - подали заявку на участь у Mille Miglia. Для пілотів команди Jaguar, з яких тільки у Джима Джіанопулос і Бернарда Кунта був відповідний досвід, рекордна кількість заявок означало вступ у гостру боротьбу з кращими в історії спортивними автомобілями, створеними самими престижними компаніями в світі.

Посол академії спорту Jaguar сер Кріс Хой зазначив: «Для мене велика честь бути напарником переможця гонки Le Mans Енді Уоллеса на Mille Miglia, і я дуже радий взяти участь в цьому змаганні. Це особлива гонка, і команда ставиться до неї з усією серйозністю. Я перейнявся духом змагання і щасливий, що дебютував у команді Jaguar».

Топ-модель Девід Ганді прокоментував: «Mille Miglia - це унікальна подія, і я завжди мріяв взяти участь у цій гонці. Незважаючи на щоденні багатогодинні тренування і напружену їзду по дорозі в найскладніших погодних умовах, реакція тисяч італійських шанувальників на наш автомобіль і те відчуття ейфорії, яке ми з Ясмін випробували, перетинаючи фінішну пряму, виправдали всі наші зусилля».

Компанія Jaguar Land Rover з особливим трепетом ставиться до своєї неповторної багатої спадщини, продовжуючи низку гучних перемог. Бернард Кунта додав: «Наша присутність в цьому році на Mille Miglia стала особливо помітною, оскільки ми представили світові новий автомобіль F-TYPE. Кращі вінтажні моделі Jaguar у супроводі п\'яти автомобілів F-TYPE, відомі люди за кермом і найкрасивіші пейзажі Італії - все це потрібно було побачити своїми очима!»

«Я дуже вдячний пілотам нашої команди за те, що вони провели свій дорогоцінний час разом з Jaguar. І я вдячний організаторам Mille Miglia за те, що вони надали нам можливість взяти участь у цьому видовищному ретро-ралі».

Відео з гонки Mille Miglia доступно за посиланням.