Skip primary navigation

НОВИНИ

15 червня 2018

КОМАНДА JAGUAR VECTOR ПОБИЛА СВІТОВИЙ РЕКОРД У ПЕРЕГОНАХ НА ЕЛЕКТРОЧОВНАХ

    • Новий світовий та національний рекорд проходження 143 км/год було встановлено гоночною командою Jaguar Vector V20E
    • Побивши кращий попередній електричний рекорд 123,6 км/год здобутий у 2008
    • Розроблений у співробітництві технічного партнера Jaguar Racing - Williams Advanced Engineering з використанням технологій Formula E.

Лондон, Велика Британія, П’ятниця 15 червня 2018: гоночна команда Jaguar Vector Racing поставила абсолютний національний та світовий рекорд швидкості серед елктрочовнів, що працюють від батареї. Унікальний Jaguar Vector V20E досягнув середньої швидкості 143 км/год в обох напрямках відомого 1-кілометрового водного треку Коністон Вотер, Англія.

Електричний човен було розроблено командою Jaguar Vector у разом з технічним партнером Jaguar Racing - Williams Advanced Engineering. Співзасновник Jaguar Vector та його технічний директор Пітер Дредж став пілотом V20E.

Вслід за оголошенням Jaguar у жовтні 2017 про те, що вони стануть ексклюзивним генеральним партнером компанії Vector, уся команда докладатиме максимум зусиль, щоб в майбутньому встановити ще більше світових та національних рекордів протягом наступних 18 місяців у рамках найбільшої ініціативи з розширення кордонів продуктивності та демонстрації можливостей Британських інженерів.

Малкольм Кріз, Засновник, Jaguar Vector Racing:

«Після 12 місяців важкої роботи, це фантастичний результат як для нашої команди, так і для всіх наших партнерів, а також великий крок у напрямку просування електрифікації для суднобудування та судноплавства. Це велика честь для команди Vector слідувати за Дональдом Кембеллом, Командором Ордену Британської Імперії, та встановлювати світові рекорди на відомому Коністон Вотер»

Марк Камерон, Директор з Експериментального Маркетингу, Jaguar Land Rover:

«Вітаю команду Jaguar Vector Racing з встановленням нового рівня для електричних човнів завдяки цьому рекорду. Jaguar це передові технології в електрифікації і наша місія – «Race to Innovate» («Перегони заради Інновацій), на треку та на воді. Я вдячний усій команді та нашому технічному партнеру - Williams Advanced Engineering за успішну адаптацію технологічних досягнень розроблених для спортивного автомобіля, які ми використовуємо у Formula E разом з командою Panasonic Jaguar Racing, для човна.


Крейг Уілсон, Генеральний Директор, Williams Advanced Engineering:

“Williams Advanced Engineering пишаються тим, що стали частиною цього нового світового рекорду, встановленого командою Jaguar Vector Racing, надаючи підтримку та застосовуючи свої знання у електрифікації аби створити потужний електрочовен, двигун та системи управління. Наш досвід у створенні електричних акумуляторів, які ми розробляли для усієї Formula E протягом останніх чотирьох сезонів та наше партнерство з Jaguar протягом змагань ABB FIA Formula E дали нам технічну та операційну основу, щоб досягти цього неймовірного результату. Вітаю усіх, хто був залучений у проекті і є частиною цього великого досягнення.»

За більш детальною інформацією , звертайтесь:

Vector
Крістін Ґорхем
Директор з комунікацій
Jaguar Vector Racing
christine.gorham@vectorworld.com  
+44 7770 914127
www.jaguarvectorracing.com

Jaguar
Адріан Аткінсон
Головний PR Mенеджер
Jaguar Racing
adrian.atkinson@jaguarracing.com 
+44 7979 554005
media.jaguarracing.com

Williams Advanced Engineering
Метью Ноулз
Директор з комунікацій
matthew.knowles@williamsf1.com 
+44 7483 016 079
www.wae.com

 

Про Vector
Vector компанія з Великої Британії, котра почала свій шлях в 2012 і одразу отримала визнання після тісної співпраці з командою Martini у змаганнях Cowes Torquay Cowes, у яких стали переможцями 2014-го та 2015-го роках. У 2017-му Vector повідомили про свого нового генерального партнера – Jaguar, зосередивши свою увагу на продуктивності, стилі життя та спадщині Великої Британії. Команда має на меті побити ряд світових та національних рекордів з швидкості у наступні 18 місяців.

У 2016 році Vector зробив свої перші кроки розробивши свій перший високо-продуктивний автоматичний сторожовий катер із системою зовнішнього спостереження. Пізніше того ж року компанія представить ще три нові моделі з лінійки своїх човнів для підтримання безпеки на воді, а також свою 18-ти метрову розкішну яхту з видатними технічними характеристиками та здатністю набирати швидкість більше 55-ти вузлів (більше 100 км/год).


Про Jaguar Racing

Jaguar повернувся до перегонів у жовтні 2016 року, ставши першим виробником автомобілів преміум класу, який взяв участь у серії вуличних перегонів FIA Formula E.

Програма Jaguar Formula E робитиме дослідження та розробки усіх тих переваг, що може дати електрифікація, які можна застосувати у майбутньому для автомобілів. Її засади побудовано навколо головно принципу усієї команди – «Race to Innovate». 

Виробники можуть створити свій власний силовий агрегат, який складається з двигуна, трансмісії, інвертора та задньої підвіски. Для контролю над витратами усі команди створюють схожі деталі, такі як шасі та батарея з вуглецевого волокна. Увага зосереджена на розробці електричних силових агрегатів.


Поза всією своєю електричною концепцією, Formula E є унікальним у світі автоспорту змаганням за своїм різномаїттям місць проведення перегонів. За винятком Мексиканського E-Prix, кожен раунд чемпіонату відбувається на тимчасових вуличних траекторіях в центрі великих міст світу. Усі події, включаючи практику, підготовка та перегони, відбуваються в один день.

@JaguarRacing


Про Williams Advanced Engineering
Williams Advanced Engineering Limited займається технологіями та інжиніринговими послугами у складі групи компаній Williams Group.

У 2010 Williams Grand Prix Engineering Limited почали диверсифікувати свої процеси, що призвело до створення підрозділу Williams Advanced Engineering, який зараз називається become Williams Advanced Engineering Limited. Поєднуючи найновіші технології та найкращих інженерів та свою конкурентоспроможність, яка була досягнута завдяки десяткам років успішної роботу у висококонкурентному середовищі у Formula 1, Williams Advanced Engineering
надає найкращі в світі послуги з технічних інновацій, інжинірингу, тестування, виготовлення та операційних консультацій у автомобільному, мотоциклетному, авіаційному секторах, а також сектори безпеки, енергетика та здоров’я. Тісно співпрацюючи зі своїми клієнтами Williams Advanced Engineering допомагає досягти енергоефективних рішень, для викликів які ставить перед нами 21 століття та покращує продуктивність, будучи експертом у аеродинаміці та термодинаміці, електрифікації, передових технологіях полегшених матеріалів та впровадженні всього цього при створенні автомобілів. Компанія удостоїлася честі Королівської нагороди за підприємливість в номінації «Інновації» 2018.

Для більш детальної інформації переходьте за посиланням www.williamsf1.com/advanced-engineering , слідкуйте за нами у Twitter @WilliamsAdvEng або на LinkedIn за посиланням www.linkedin.com/company/williams-advanced-engineering .