Skip primary navigation

НОВИНИ

04 червня 2013

JAGUAR СТАВ ЛІДЕРОМ

Jaguar був названий автомобільним брендом № 1 у Великобританії згідно з дослідженням рівня задоволеності автовласників (VOSS), в той час як Land Rover також показав відмінний результат, піднявшись на 6 місце в загальному рейтингу і увійшовши в топ-10 автовиробників.

Дані дослідження були проаналізовані консалтинговою компанією JD Power and Associates в партнерстві з авторитетним автомобільним британським виданням What Car?. Згідно з отриманими результатами Jaguar був визнаний кращим британським брендом другий рік поспіль, у той час як Land Rover був удостоєний звання «бренд-зірка - 2013».

Jaguar отримав вищу нагороду за модель XF, яка перемогла в категорії «автомобіль бізнес-класу». XF - це найбільш популярна модель Jaguar, яка завоювала більше 100 міжнародних нагород з моменту виходу на ринок. XF отримав максимальну 5-зіркову оцінку за ходові характеристики, якість обслуговування і вартість володіння. Власники XF заявляли, що вони не шкодують витрачених на свій автомобіль коштів і ставили йому вищі бали в усіх категоріях.

Учасники дослідження J.D. Power / What Car? також відзначили високий рівень комфорту XF, привівши в приклад його розкішний інтер\'єр і інтуїтивне управління.

Джеремі Хікс, керуючий директор, Jaguar Land Rover UK: «Jaguar і Land Rover поліпшили результати в цьому дослідженні і ми пишаємося тим, що наші автомобілі займають високі місця в рейтингу.

На автомобільному ринку сьогодні дуже багато конкурентів, і бачити британського виробника на верхній сходинці рейтингу другий рік поспіль - це феноменальне досягнення. Ми прагнемо надавати нашим клієнтам чудові автомобілі, реалізуючи амбітний план по зростанню і розвитку, який здійснюється завдяки стабільним інвестиціям в дизайн, інженерну справу і виробництво у Великобританії».


XF