Skip primary navigation

НОВИНИ

06 березня 2014

JAGUAR ОГОЛОСИВ ІМ'Я НОВОГО СЕДАНУ

ВІДЕО Jaguar XE Teaser

Jaguar XE – назва нового спортивного седану, представленого із прогресивним двигуном ‘Ingenium’ та надсучасною алюмінієвою конструкцією кузова

- Jaguar оголосив ім’я свого абсолютно нового спортивного седану середніх розмірів у преміум сегменті - Jaguar XE
- Jaguar XE стане першим у сегменті автомобілем Jaguar із кузовом типу «монокок», який покликано стати найпрогресивнішим, найекономічнішим та найдовершенішим спортивним седаном у своєму класі.    
- Це буде перший автомобіль створений на основі прогресивної алюмінієвої архітектури, яка вперше була представлена серед розробок концепт-кару C-X17 на Франкфуртському автосалоні 2013
- Нова лінійка високопродуктивних, економічних бензинових та дизельних двигунів отримає назву Ingenium. Jaguar XE стане першою моделлю, на якій буду представлені двигуни лінійки Ingenium, представлені у 2-літровій чотирициліндровій бензиновій версії та дизельних варіантах. Вони виготовлятимуться на новому заводі Jaguar Land Rover по виготовленню двигунів, розміщеного у Великобританії
- Повна лінійка двигунів надасть Jaguar лідируючі в класі продуктивність, включаючи найвищі показники швидкості на рівні вище ніж 300 км/год,  та зменшення викидів CO2  до 100г/км

04 березня 2014 року Jaguar підтвердив початок створення абсолютно нового спортивного седану преміум класу середніх розмірів.

Під час промови на Женевському Моторшоу 2014, Доктор Ральф Спет, Генеральний директор Jaguar Land Rover, підтвердив: “Лише декілька тижнів тому ми анонсували, що наш новий центр із виготовлення двигунів буде створювати нову лінійку надлегких чотирициліндрових бензинових та дизельних двигунів преміум класу, які характеризуються низьким коефіцієнтом тертя та зменшеним рівнем викидів шкідливих газів. Перший із двигунів лінійки Ingenium буде встановлено на новому спортивному седані середніх розмірів. Він матиме назву Jaguar XE і буде представлено у серійному виробництві пізніше цього року.”

XE стане першою моделлю, в конструкції якої використовуватиметься прогресивна алюмінієва архітектура, представлена серед розробок концепт-кару C-X17 у 2013 році. XE буде представлено на світових ринках на початку 2015 року і стане першим у своєму сегменті автомобілем із кузовом типу «монокок». Він передасть нашим клієнтам всі переваги алюмінію – легкість та жорсткість задля неперевершеної керованості, продуктивності, витонченості та економічності. Новий двигун та алюмінієве шасі ідеально довершують  один одного.

Потужність буде забезпечуватися двигунами із широким діапазоном потужностей та можливостей, забезпечуючи  вражаючою продуктивністю та пропонуючи останні інновації в галузі паливно-економічних технологій без втрати можливостей керованості.  

Використовуючи найбільш універсальну архітектуру двигунів, будь-коли виготовлену Jaguar Land Rover та поєднану із прогресивним дизайном та поперечним розміщенням на задньопривідних моделях, нові двигуни будуть як економічними так і потужними – включаючи досягнення найвищої швидкості на рівні 300 км/год та зменшення викидів CO2 до 100г/км.

Кевін Страйд, Директор лінійки Jaguar XE, говорить: "Інженерні досягнення XE фокусувалися на необхідності надати клієнтам найпрогресивніший, найекономічніший та найвитонченіший спортивний седан у своєму класі. Ми з нетерпінням очікуємо на день, коли зможемо продемонструвати вам наші досягнення."

Ян Каллум, Директор з дизайну, говорить: "Новий Jaguar XE є відображенням сучасного Jaguar у кожній лінії; більш компактний у розмірах, проте має вражаюче гарну зовнішність. Клієнти вже очікують на появу нового Jaguar середніх розмірів – практичний преміум автомобіль. Ми ніколи не забуваємо, що ми створюємо Jaguar, а це означає, що він має вражаюче виглядати, неперевершено керуватися та бути практичним у володінні. Ми віримо, що досягли такого ідеального поєднання саме в Jaguar XE.”

Ім’я Jaguar XE логічно розміщується перед седанами  XF та XJ. Повна технічна специфікація XE та його комплектацій будуть представлені пізніше у 2014 році.  Продаж моделі розпочнеться в середині 2015 року.

ВІДЕО Jaguar XE Teaser


XE