Skip primary navigation

НОВИНИ

15 липня 2014

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ JAGUAR XE. АНОНСУВАННЯ ДАТИ СВІТОВОЇ ПРЕМ’ЄРИ JAGUAR XE

  • Світова прем’єра абсолютно нового Jaguar XE відбудеться 8 вересня 2014 року у Лондоні
  • XE стане справжнім спортивним седаном із лідируючими у класі показниками динаміки, витонченості та технологій
  • Точна керованість та високоякісне управління забезпечуються інтегральною чотириважільною задньою підвіскою -  архітектура, створена для забезпечення оптимальної продуктивності, комфорту та контролю
  • Відточена передня підвіска, яка запозичена від F-TYPE, забезпечує точним та миттєвим відгуком
  • Прогресивна система із електропідсилювачем керма забезпечує славнозвісними характеристиками керованості Jaguar
  • Перша у світі система контролю будь-якої поверхні (All Surface Progress Control) забезпечує неперевершеною роботою задніх коліс зі статичного положення за будь-яких екстремальних умов

Jaguar представить свою останню новинку у лінійці спортивних седанів, Jaguar XE, 8 вересня 2014 року під час зіркового заходу у Лондоні. Тут буде представлено справжній автомобіль для водія; автомобіль, який надає нове визначення концепції спортивного седану – сегменту, який більше 50 років тому започаткував Jaguar, представивши легендарну модель Mark II.

Jaguar продемонструє небачені раніше у даному сегменті рівні інновацій – і це завдяки експертним розробкам надлегкої алюмінієвої конструкції кузова, довершених технологій шасі та нової лінійки двигунів Ingenium, які спроектовані, розроблені та виготовлені у Великобританії.  

Створений навколо абсолютно нової, алюмінієвої архітектури, XE поєднує вражаючу продуктивність, гнучку керованість та точне управління, довершені визначним рівнем витонченості. 

Майк Кросс, Головний інженер відділу цілісності автомобілів, говорить: “Автомобілі Jaguar завжди славилися своїм балансом чіткої керованості та неперевершеним управлінням. XE є кульмінацією досвіду, які компанія отримала протягом багатьох років. Інтегральна задня підвіска забезпечує плавністю ходу та чіткою керованістю, рівних яким немає у сегменті. Ми досягнемо нашої мети створивши автомобіль, який перевершить конкурентів на рівні динаміки.

Інтегральна задня підвіска

Інтегральна задня підвіска, яка є унікальною у сегменті, надаючи значні переваги порівняно зі звичайними багатоважільними конструкціями. Бічна та повздовжня жорсткість інтегральної задньої підвіски забезпечує миттєвим відгуком та чітким управлінням, зберігаючи при цьому рівень керованості на розкішному та комфортному рівні. Багато компонентів інтегральної задньої підвіски  були виготовлені шляхом кування чи лиття з алюмінію. Це найбільш оптимальні технології виробництва міцної надлегкої конструкції.

Передня підвіска запозичена від спорт-кару F-TYPE

Розмішена на підрамнику з литих алюмінієвих опор підвіски, здвоєна вилка передньої підвіски XE забезпечує найвищим рівнем керованості та стійкістю на дорозі.

Прогресивний дизайн запозичений від флагману Jaguar F-TYPE та включає в себе деякі ключові  компоненти, створені для забезпечення рівня стійкості притаманного Jaguar XFR. Це надає можливість насолоджуватися високим рівнем маневреності XE. Так само як і для задньої підвіски, багато компонентів  створені шляхом лиття та кування алюмінію при використанні запатентованих технологій виробництва.    

Лідируюче у класі відчуття керованості 

Jaguar відомий його неперевершеним відчуттям керованості, яке наразі буде перенесено на новий рівень, оскільки XE стане першим Jaguar, оснащеного системою рульового управління з електропідсилювачем нового покоління.

Наші найновіші алгоритми програмного надають більше можливостей для налаштування, порівняно із регулярними системами із гідропідсилювачем, що забезпечує кращим відчуттям керованості. До інших переваг входить змінна рульова амортизація, легкість маневрування на низьких швидкостях та  можливість адаптуватися під налаштування системи Jaguar Drive Control. EPAS також активує ряд функцій активної безпеки та захисту водія. 

Система контролю будь-якої поверхні (ASPC)

Володіючи кращим контролем тяги, задньоприводні автомобілі мають вищі можливості проходження будь-яких слизьких поверхонь. З цією метою Jaguar створив систему контролю будь-якої поверхні (ASPC), яка є абсолютно новою функцією у класі.

Розроблена на основі багаторічного досвіду Jaguar Land Rover створення позашляхових технологій, ASPC може отримувати тягу за допомогою електроніки при менших зусиллях, ніж може сподіватися водій. Система працює як круїз-контроль задля забезпечення оптимального рівня щеплення за найбільш слизьких умов без заносів та необхідності використовувати педалі. 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua