Skip primary navigation

НОВИНИ

01 червня 2018

JAGUAR LAND ROVER ВТІЛЮЄ У РЕАЛЬНІСТЬ АВТОПІЛОТ ДЛЯ БЕЗДОРІЖЖЯ

• Jaguar Land Rover розробляє позашляховик із інноваційною системою автопілоту у проекті CORTEX

• Проект вартістю 3.7 млн фунтів стерлінгів,  досліджує можливості автомобіля на всіх поверхнях та за усіх погодних умов

• Перша в світі технологія автопілот 5 рівня, яка дає можливість використовувати автопілот в умовах бездоріжжя. 

  

Jaguar Land Rover займається розробкою автопілота, який можна активувати на бездоріжжі та за будь-яких погодних умов.

«CORTEX» - перший в світі проект, який взяв за мету спроектувати автомобілі з системою автопілоту, які будуть в змозі долати бездоріжжя за будь-яких погодних умов: багнюка, дощ, лід, сніг та туман. Як частина проекту, розробляється технологія «5D», яка поєднує в собі використання даних з акустичних сенсорів, відео сенсорів, радіолокаційних детекторів, сенсорів виявлення світла та технології визначення дистанції (LiDAR) в режимі реального часу.

Доступ до цих комбінованих даних дозволяє визначити положення автомобіля у середовищі. Машинне навчання дає можливість автопілоту щоразу покращувати свої маневри, щоб бути більш спритним на дорозі та бездоріжжі, за будь-яких умов та за будь-якої погоди.

Кріс Холмс, менеджер з мобільності та досліджень автопілотів для автомобілів компанії Jaguar Land Rover, сказав Важливо, щоб ми розвивали наші автономні автомобілі з такими ж можливостями, яких клієнти очікують від усіх Jaguar і Land Rover. Автономні автомобілі це теперішє і майбутнє автомобільної промисловості, а гарантування того, що наша розробка є найкращою, найбільш динамічною та безпечною, стимулює нас досліджувати нові кордони інновацій. Проект CORTEX дає нам можливість працювати з деякими надзвичайними партнерами, чиї знання допоможуть нам реалізувати це бачення в найближчому майбутньому.

Jaguar Land Rover розробляє повноцінну і напів-автоматизовану технологію управління автомобілем, пропонуючи замовникам вибір рівня автоматизації, одночасно забезпечуючи приємний і безпечний досвід водіння. Цей проект є частиною уявлення компанії про те, що автономна машина буде життєздатною у найрізноманітніших областях реального життя, як на дорогах так і на бездоріжжі, за будь-якої погоди.

CORTEX розроблятиме технологію за допомогою алгоритмів оптимізації сенсорів та фізичного тестування на позашляхових трасах у Великобританії. У проекті беруть участь Бірмінгемський університет із провідними світовими науковими дослідженнями в області радіолокації та зондування для автономних платформ, а також експерти з машинного навчання Myrtle AI.

  

Про CORTEX

CORTEX - це 30-місячний спільний проект, започаткований у березні 2018 р. Для підтримки розробки та постачання автопілотних автомобілів у Великобританії. CORTEX об'єднує провідні технології та автомобільний досвід, а також залучає навчальні заклади, щоб гарантувати високоефективність автономних автомобілів. CORTEX спільно фінансується урядом та промисловим сектором.

Ступені автономного режиму

Ступінь 0 – Без автопілота: Автопілот не встановлено. Водій самостійно керує автомобілем.

Ступінь 1 – Допомога ВодіюВодію надається часткова допомога, наприклад круїз-контроль.

Ступінь 2 – Частковий автопілот: Водій може включити допомогу для двох функцій, наприклад для керування швидкістю автомобіля та кермування, таку як Traffic Jam Assist  

Ступінь 3 – Умовний автопілотАвтомобіль керується автопілотом за нормальних дорожніх умов, але може вимагати участі водія у випадку надскладних дорожніх умов.

Ступінь 4 – Високий рівень автоматизаціїАвтомобіль може працювати самостійно в певних середовищах, таких як міські дороги або автомагістралі, без втручання водія.

Ступінь 5 – Повний АвтопіотЖоден людський контроль над транспортним засобом не потрібен. Автомобіль може завершити подорож без будь-якого втручання людини.