Skip primary navigation

НОВИНИ

15 червня 2013

ОФІЦІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ JAGUAR F-TYPE В УКРАЇНІ

В Україні відбулась офіційна презентація двомісного спортивного кабріолету Jaguar F-TYPE, що втілив в собі головні переваги та особливості британської марки. 12 червня в автосалоні «Ягуар Україна» довгоочікувана новинка вперше з\'явилася перед очима української аудиторії.

«Продовження традицій спортивного сімейства із більш ніж 75-річною історією, до якого належать одні з найпрекрасніших та найбільш захопливих автомобілів в історії» - саме таку характеристику дав автомобілеві бренд директор Ягуар в Україні Володимир Тригуба. Також Володимир Тригуба зазначив: «Jaguar F-TYPE символізує повернення до витоків успіху кампанії: головними рисами нового родстера є потужність, маневреність та орієнтованість на активний драйв.”

На Українському ринку автомобіль буде представлений в трьох варіаціях. Кожна з трьох представлених моделей відмінно поводиться як на крутих гірських дорогах, і на автомагістралях, так і в міських умовах. При цьому кожна з них володіє власним, яскраво вираженим характером і набором характеристик.

F-TYPE покликаний доставляти справжнє задоволення від водіння. Захоплюючі дух характеристики, миттєві реакції і чудова керованість поєднуються у ньому з повсякденною економічністю та практичністю. F-TYPE S відрізняється більш високою потужністю і використанням широкого ряду досконалих технологій. F-TYPE V8 S демонструє вражаючі характеристики двигуна і більш високий рівень динамічних якостей і технологій управління.

Також нагадаємо, що вперше Jaguar F-TYPE було представлено на Паризькому автосалоні 2012 року. В 2013 році Jaguar F-TYPE переміг в номінації «Кращий автомобільний дизайн 2013 року в світі». Тепер автомобіль доступний і для українських прихильників бренду. Ціна на F-TYPE стартує від  847 222  грн.