Skip primary navigation

НОВИНИ

07 березня 2013

F-TYPE V8 S ВІДТВОРЮЄ ІСТОРИЧНИЙ СПРИНТ-ТЕСТ

Новий спортивний Jaguar F-TYPE V8 S відтворює історичний спринт-тест у Яббеке, Бельгія

- Колекція спортивних карів Jaguar \'Bloodline\' зібрана в унікальній колоні, що вирушила з Яббеке, Бельгія до Женеви, Швейцарія
- F-TYPE V8 S у спринт-тесті на 2 милі (3,22 км), має прискорення від 0-179-0 миль/годину (0-288.07-0 км/годину)
- За секунду F-TYPE V8 S досягає 35.6 миль на галлон (7.9 l/100 км у змішаному циклі) на 519-мильній (835 км) дистанції по Північній Європі
- Високоякісне відео спринт-тесту та грандіозні перегони країнами тепер доступне для перегляду, поширення та використання в матеріалах тут.

Через 60 років після того, як легендарний тест-пілот Jaguar Норман Девіс досяг світового рекорду швидкості 172.4 миль/годину (277,45 км/годину) у модифікованому XK 120*, Jaguar повернувся до Яббеке, Бельгія**, у суботу 2 Березня для нового спринт-тесту, цього разу з новим Jaguar F-TYPE V8S та пілотом-переможцем перегонів «24 години Ле-Ману» у1988 році Енді Уоллесом.  На дистанції лише 2 милі (3,22 км), які мав Уоллес для тестування швидкості розгону F-TYPE зі старту до зупинки, автомобіль досяг швидкості 180 миль/годину***  (289.68 км/годину)  та мав прискорення 0-62 миль/годину (0- 99.78 км/годину) за вражаючі 4.2 секунди.

Святкова подія ознаменувала початок легендарного автомобільного пробігу, в якому класичний Jaguar XK 120, спортивні автомобілі C-type, D-type та E-type приєднались до нового 495 PS F-TYPE в унікальній колоні \'Jaguar Bloodline\' за маршрутом до Женеви, Швейцарія до цьогорічного 2013 Автосалону Salon d\'Auto, де новий F-TYPE з гордістю посідає місце на стенді Jaguar.

Виступаючи після спринт-тесту Уоллес заявив: \"Я був дуже радий отримати запрошення від Jaguar бути першим, хто проведе публічний спринт-тест нового F-TYPE. Наш сьогоднішній результат вражає, враховуючи, що історична траса для спринт-тесту була п‘ять миль завдовжки, а сьогодні ми  мали менше половини цієї дистанції для досягнення швидкості 179 миль/годину ( 288.07 км/годину)  . Автомобіль все ще набирав прискорення до максимальної швидкості, коли я був змушений гальмувати.*** \"

Відмічаючи повернення Jaguar на бельгійські тестові траси, Адріан Холлмарк, Глобальний бренд-менеджер, сказав:

\"Первинні спринт-тести у Яббеке ознаменували початок визначного розділу нашої історії. Модель XK 120 поєднує спокусливий дизайн та інноваційні технології з неймовірним спортивним виконанням, як це довів Норман Девіс того знаменного дня у 1953 році. \"

\"Ці основні елементи нашого концепту втілені у новому Jaguar F-TYPE, і я не можу уявити більш належного вшанування досягнень одного з наших найбільш відомих пілотів, ніж повернутись до Яббеке для святкування успішного тесту та встановлення нових стандартів Jaguar.\"

Після тесту швидкості у Яббеке, ідентичний F-TYPE V8 S тестувався пілотом - драйвером на дистанції у 519 миль (835км) до Женеви у помірному режимі з середньою витратою палива лише 35.6 миль/галлон (7.9 l/100км).

Примітки:

*Результат тесту швидкості 1953 року затверджений як національний рекорд Королівським Автомобільним Клубом Бельгії (Royal Automobile Club).  

**Jaguar виражає подяку обласній раді Яббеке та поліції за співпрацю у забезпеченні безпеки доріг для цього заходу.

***Результат тесту швидкості 2013 року підтверджений Datron.

****Максимальна швидкість Jaguar F-TYPE V8S має обмеження 186 миль/годину.

 

 

 


F-Type