Skip primary navigation

НОВИНИ

22 березня 2013

XFR-S В ГУДВУДІ: ДИЗАЙН, МІЦЬ І ХОДОВІ ЯКОСТІ

Новий Jaguar XFR-S вперше продемонстрував свої динамічні характеристики на знаменитому пагорбі в Гудвуді, де проходить всесвітньо відомий фестиваль швидкості. Першим водієм прототипу найшвидшого седана Jaguar став тріумфатор гонки «24 години Ле-Мана» 1988 р. Енді Воллес, який показав представникам ЗМІ всю міць новітньої розробки компанії Jaguar Land Rover.

Вперше представлений на Міжнародному автосалоні в Лос-Анджелесі в листопаді минулого року приголомшливий XFR-S був продемонстрований журналістам напередодні Фестивалю швидкості разом з героями спортивного минулого Jaguar. Модель Jaguar Mk. II 1962 команди Jaguar Heritage Racing, а також Jaguar D-Type 1954 року, який є його прототипом, будуть виставлені організацією Jaguar Heritage Trust на загальний огляд на території маєтку Goodwood.

Адріан Холлмарк, бренд директор Jaguar в світі: «Я дуже радий, що Jaguar вперше показав у Великобританії модель XFR-S в дії, і що її першим водієм стала легенда автоспорту, справжній герой марки Jaguar. Глядачі в Гудвуді отримали унікальну можливість першими побачити саме останнє вираз привабливого дизайну і спортивної потужності від Jaguar, укладену в XFR-S».

Jaguar XFR-S: ключові факти

Новий XFR-S розвиває швидкість від 0 до 100 км / год за 4.6 с, а максимальна швидкість (з електронним обмежувачем) становить 300 км/год. XFR-S продовжує історію успіху XFR і постає перед шанувальниками бренду в ще більш вдосконаленому вигляді. При збільшеній потужності і крутному моменті (на 40 к.с. і 55 Nm більше порівняно з XFR і його 5-літровим двигуном V8 з наддувом), XFR-S виробляє приголомшливі 550 к.с. і 680 Nm крутного моменту, при цьому підвищення характеристик двигуна ніяк не позначається на споживанні палива і викиди CO2.