Skip primary navigation

НОВИНИ

19 вересня 2013

АВТОМОБІЛІ JAGUAR ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ІСТОРИЧНІЙ ГОНЦІ GOODWOOD REVIVAL 2013

Більше 30 легендарних автомобілів Jaguar виступили на знаменитому ретро-фестивалі Goodwood Revival 2013, що пройшов з 13 по 15 вересня в Гудвуді. Історичні автомобілі C-Type, D-Type, E-type і Mark II продемонстрували свою міць і перевагу на гоночному треку.

Першим виступив Jaguar С-type в 90-хвилиннії нічній гонці Freddie March Memorial Trophy , приуроченій до 60-річчя перших дев\'ятигодинних заїздів в Гудвуді , що проводилися в середині 1950-х років. У 2012 році пілот команди Jaguar Heritage Racing Алекс Банкомб (Alex Bancombe) виграв цей заїзд за кермом чудового Jaguar C-type, що належав раніше легенді гонок Формула 1 Хуану - Мануелю Фанхіо (Juan Manuel Fangio).

Захоплюючий заїзд в рамках Fordwater Trophy, в гонці спортивних автомобілів, що випускалися з 1955 по 1960 рік, продемонстрував Jaguar XK140, а автомобілі D-type виступили на треку Sussex Trophy проти сучасних спортивних автомобілів Ferrari, Maserati і Aston Martin. Люта битва за участі E-type і полегшеного E-type Lightweight відбулася на святкових змаганнях Королівського автомобільного клубу TT для автомобілів GT з закритим кокпітом.

Популярні гонки седанів 60- х років St Mary\'s Trophy були присвячені знаменитому гонщику, менеджеру гоночної команди і успішному дилеру Jaguar Джону Кумбсу (John Coombs). На гоночному треку St Mary\'s Trophy виступили автомобілі Кумбса - Jaguar Mark II , що запам\'яталися шанувальникам номерними знаками BUY1 і BUY2. Також ними свого часу керував і такий гігант автогонок як Грем Хілл (Graham Hill).

Гості фестивалю змогли побачити зразки практично всіх класичних автомобілів Jaguar, випущених до 1966 року, в рамках виставки , організованої на спеціально обладнаному майданчику. Новий Jaguar F-TYPE, представлений на стенді старовинних автомобілів на автосалоні Goodwood Revival Earls Court Motor Show, разом з класичними спортивними E-TYPE демонстрували вірність славним традиціям і спрямованість у майбутнє.

Також публіці Earls Court представилася можливість побачити новий фільм від британської моделі Девіда Ганді (David Gandy) під назвою «Ескапізм». Фільм запрошує глядача провести день з містером Ганді, які здійснили втечу з «божевільного Лондона» у досвітніх сутінках. Ікона британського стилю постає за кермом найстильніших і знаменитих спортивних автомобілів в історії - C-type , E-Type і XKSS, з\'являючись у фінальній сцені на новому F-TYPE.