Skip primary navigation

НОВИНИ

06 листопада 2013

НОВИЙ JAGUAR F-TYPE КУПЕ В ЛОС-АНДЖЕЛЕСІ

Компанія Jaguar Land Rover представить новий Jaguar F-TYPE купе в Лос-Анджелесі

Компанія Jaguar Land Rover 19 листопада 2013, напередодні відкриття автосалону в Лос-Анджелесі, представить новий Jaguar F-Type Coupe - найдинамічніший Jaguar , що володіє приголомшливими ходовими характеристиками.

Лінійка F- TYPE Coupe з легким алюмінієвим кузовом стане серійним втіленням ідей приголомшливого концепт-кара C-X16, а також доповнить лінійку F-TYPE Convertible, який завоював нагороду «Автомобіль року - 2013» за кращий дизайн.

Ян Каллум, Директор з дизайну Jaguar, зазначив: «Захват, який відчула публіка, коли ми представили концепт C-X16, був феноменальним. Ми були приголомшені і тим , наскільки позитивно був прийнятий кабріолет F-Type. Упевнений, що поява F-TYPE купе в автосалоні в Лос - Анджелесі буде таким же яскравим і вражаючим. Процес створення спортивних автомобілів приносить мені неймовірне задоволення. Я переконаний, що з точки зору дизайну і динаміки новий F-TYPE купе ще вище піднімає планку того, яким повинен бути спортивний автомобіль».

Детальна технічна інформація, а також фото- та відеоматеріали про купе Jaguar F-TYPE будуть доступні 20 листопада о 4:30 за київським часом за посиланням www.media.jaguar.com

Пряма трансляція презентації буде доступна за посиланням: Jaguar LA live broadcast