Skip primary navigation

НОВИНИ

30 липня 2014

ЕМІЛІ САНДЕ ТА JAGUAR ОЖИВЛЯЮТЬ ЛОНДОН

  • Jaguar представляє новий спортивний седан XE в рекламній кампанії FEEL XE
  • Емілі Санде прийматиме участь у першому проекті FEEL XE 8 вересня 2014 року – аудіо-візуальному спектаклі, який можна буде спостерігати через Темзу
  • Емілі закликає публіку через соціальні медіа стати натхнення для її нового треку, використовуючи хештег #FEELXE
  • Кампанія FEEL XE відобразить почуття збудження, яке йде із серця XE
  • Jaguar також представить декілька проектів FEEL XE, до яких будуть залучені Стелла МакКартні та Ідріс Ельба

 

Сьогодні Jaguar розпочинає кампанію FEEL XE, яка створена для підкреслення духу британської креативності та інновацій, які зібрані від відомих британських «тренд-сеттерів» зі світу музики, кіно та дизайну.       

Jaguar співпрацюватиме із Емілі Санде, Стеллою МакКартні та Ідріс Ельбою для створення проектів, які відображають «збудження», що йде із серця XE, нового спортивного седану середніх розмірів.

Співачка, композитор та власниця платинових дисків Емілі Санде створить перший проект FEEL XE. Емілі та Jaguar просять глядачів стати натхненням у написанні пісні Емілі, яка стане відображенням почуття «збудження» та частиною презентації Jaguar XE. Саме тому  Емілі та Jaguar попросять шанувальників відповісти на питання “Що надає вам почуття збудження?”

Використовуючи хештег #FEELXE шанувальники можуть ділитися словами, фотографіями, звуками та відео із Емілі через соціальні медіа (Twitter, Facebook та Instagram), щоб передати свої емоції та своє почуття збудження. Почуття збудження для різних людей може означати різні речі, тому Емілі та Jaguar очікують надзвичайно різних відгуків.  

Емілі говорить: “Я дуже пишаюся тим, що буду співпрацювати з Jaguar під час кампанії FEEL XE. Відображення спокусливого дизайну та елегантної продуктивності неперевершеного британського бренду та нового XE дійсно вражає. З нетерпінням очікую на співпрацю з шанувальниками з усього світу, адже мені цікаво дізнатися, що саме збуджує їх емоції, а потім представити новий трек у Лондоні.”

Трек Емілі FEEL XE буде вперше представлено у таємничому місці біля Темзи 8 вересня 2014 року як частина вражаючого заходу. Завершенням шоу стане світова презентація нового Jaguar XE.

XE – справжній спортивний седан, який було спроектовано, розроблено та виготовлено у Великобританії.  Завдяки лідируючим у класі дизайну та інноваціям, Jaguar представляє автомобіль, який змінює правила гри, досвід керування та продуктивність, ті якості, які «тренд-сеттери» кампанії FEEL XE відобразять їх розуміння відчуття збудження.

Британський актор, номінант премії Emmy Ідріс Ельба створить проект разом із продакшин-студією Green Door Pictures. Натхненням для проекту стане пристрасть до автомобілів та інновацій, яка виникла під час зйомок проекту BBC2 ‘Король швидкості’

Ідріс говорить: “У мене персональна пристрасть до автомобілів і я дуже щасливий співпрацювати із Jaguar під час кампанії FEEL XE. Коли я думаю про збудження, я одразу поринаю у визначні періоди мого життя і згадую ролі, які відігравали у ньому автомобілі.”

Прославлена британська дизайнера Стелла МакКартні, яка започаткує свій проект FEEL XE одразу за Емілі, коментує: “Я дуже пристрасно ставлюся до британського дизайн та інновацій. Я пишаюся тим, що буду залучена до проекту Jaguar FEEL XE і з нетерпінням очікую початку партнерства.”

Фіона Паргетер, PR директор Jaguar Land Rover, коментує: “Jaguar XE дуже особливий автомобіль і ми хочемо бути певними, що його презентація теж особлива.  Ми дуже раді співпрацювати з талантом світового рівня для емоційного залучення аудиторії в усьому світі. Емілі незвичайна співачка і вона є відображенням креативу та елегантності, які криються в серці Jaguar та нового XE.” 

Від сьогодні і до 08 вересня шанувальники спостерігатимуть за процесом натхнення Емілі у соціальних мережах https://www.facebook.com/JaguarUkraine та на www.jaguar.com через ексклюзивні інтерв’ю та відео-футеджі. Подальшими кураторами проектів кампанії FEEL XE стануть «тренд-сеттери» Стелла МакКартні та Ідріс Ельба.

Офіційні сторінки Емілі Санде у соціальних медіа:

Twitter: @emelisande

Facebook: www.facebook.com/emelisande

Instagram: http://instagram.com/emelisande

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua