Skip primary navigation

НОВИНИ

16 травня 2014

НАДЛЕГКИЙ E-TYPE БУДЕ ВІДРОДЖЕНО

- Jaguar планує розробити 6 нових надлегких моделей E-type – «втрачені» шість із запланованих 18 серійних автомобілів, які ніколи не було створено 
- Jaguar вперше запроваджує проект по відтворенню. Повністю алюмінієвим автомобілям будуть призначені 6 номерів кузова, які були заброньовані ще у 1963 році  
- Всі шість автомобілів стануть точними репродукціями 12 оригінальних автомобілів, які вперше було виготовлено у 1963 році
- Перший новий надлегкий  E-type дебютує у кінці цього літа. Про дану подію буде додаткове повідомлення

Jaguar планує розробити 6 точних репродукцій оригінальної, швидкої та надлегкої моделі E-type, яка була створена у 1963 році. Ці 6 нових автомобілів є «втраченими» моделями проекту Jaguar по виготовленню надлегкого E-type, який розпочався у лютому  1963 року, маючи на меті розробити 18 «Спеціальних версій GT E-type».

 

Було створено лише 12 надлегких алюмінієвих моделей E-type, остання з них була створена у 1964 році, решта шість призначених для проекту шасі  залишалися у резерві до сьогодні.

 

Нові автомобілі будуть створені вручну кращими майстрами Jaguar. Кожен автомобіль буде створено відповідно до оригінальної специфікації попередників 1960-х років, які також включатимуть оснащення 3.8-літровим рядним шестициліндровим двигуном.

 

Надлегка модель E-type на 114 кг легша, ніж стандартний E-type завдяки повністю алюмінієвому кузову та блоку двигуна, зменшеній кількості оздоблення інтер’єру та хромованих деталей екстер’єру, а також оснащенню полегшеними функціями, як, наприклад, надлегкий механізм ручного закривання бічних вікон.

 

Jaguar очікує високий попит на 6 надлегких моделей E-type. Пріоритетними клієнтами стануть визнані колекціонери  Jaguar, особливо ті, що зацікавлені у історичних гоночних автомобілях.

 

Примітки:

E-type виготовлявся у період з 1961 по 1975. Було створено близько 72,500 моделей.
Надлегкі моделі E-type були створені у 1963 році (один автомобіль – у 1964) відділом змагань Jaguar. Загалом було створено 12 авто. Важається, що 11 з них існують до сьогодні.
Надлегкі моделі, які передбачалися для використання у змаганнях GT, були розроблені на основі стандартного родстера E-type, оснащеного значною кількістю опцій. Ці опції різнилися від моделі до моделі, проте основні модифікації включали в себе повністю алюмінієвий кузов типу «монокок» та алюмінієві панелі кузова, алюмінієвий блок, ширококутну головку циліндра 3.8-літрового двигуна XK та алюмінієвий жорсткий дах. Всі номери шасі мали у складі префікс \'S\'. - Надлегкі моделі E-type приймали участь у перегонах разом із Грехемом Хіллом, Джекі Стюартом, Роєм Салвадорі та Бріггсом Каннінгемом. Архівні фото належать Jaguar Heritage та можуть використовуватися лише для видавничих потреб.