Skip primary navigation

НОВИНИ

11 березня 2013

НОВИЙ F-TYPE У ФІЛЬМІ DESIRE

Компанія Jaguar Land Rover спільно з Ridley Scott Associates представила трейлер до короткометражного фільму Desire. У фільмі знялися: володар премії «Золотий Глобус» Деміен Льюіс (Damian Lewis), Джорді Молла (Jordi Moller) і Шеннін Соссамон (Shannyn Sossamon) разом із новітнім Jaguar F-TYPE. Співачка Лана Дель Рей (Lana Del Rey), нещодавно отримала премію BRIT у номінації «Краща міжнародна виконавиця», стала автором головної композиції Burning Desire до фільму Desire.

Захоплюючий трейлер відкриває завісу таємниці сюжетної лінії Desire, не розкриваючи при цьому деталі самого фільму, який глядачі побачать вже цієї весни.

Крім блискучої гри акторів, шанувальники легендарного британського бренду зможуть побачити у дії новий F-TYPE, що став одним із основних персонажів фільму.

Продюсер компанії Ridley Scott Associates Каспер Ділейні (Casper Delaney) поділився враженнями: «Через тижні і місяці кропіткої спільної роботи з Jaguar над сценарієм і розробкою картини побачити нарешті готову версію - це неймовірно!».

Трейлер дасть змогу глядачам побачити  сюжетну лінію короткометражного фільму, який вийде у квітні цього року.

Деміен Льюіс (Damian Lewis) зазначив: «Коли зі мною зв\'язалася компанія Jaguar Land Rover з приводу зйомок у фільмі Desire, який розповідає про автомобіль F-TYPE, я був по-справжньому заінтригований. Після прочитаного сценарію у мене не залишилося сумнівів - це саме той проект, у якому я хотів би брати участь. Робота з директором Ridley Scott Associates Адамом Смітом (Adam Smith) гарантує незабутні пригоди. Протягом багатьох років автомобілі компанії Jaguar Land Rover виконували культові ролі у кіно, і я з нетерпінням чекаю можливості стати першим, хто сяде за кермо F-TYPE у кіно».

Фільм розповідає про долю Кларка (у виконанні D.Lewis), що заробляє на життя доставкою автомобілів, і про його зустріч з таємничою молодою жінкою (у виконанні S.Sossamon) у пустелі, де панує беззаконня, після чого у героя починаються неприємності. Ця історія про зраду, відплату, пристрасті й жадібності, знята режисером Адамом Смітом (Adam Smith).

Трейлер доступний за посиланням


Трейлер до короткометражного фільму Desire