Skip primary navigation

НОВИНИ

20 січня 2013

ЕКСПЕДИЦІЯ "COLD FOR CATS": JAGUAR XJ У НАЙХОЛОДНІШОМУ МІСТІ СВІТУ

ФОТО ТА ВІДЕО ЕКСПЕДИЦІЇ

Два повнопривідних Jaguar XJ, флагмани модельного ряду Jaguar, з успіхом завершили експедицію "Cold For Cats", кульмінацією якої стало їх перебування в найхолоднішому місті на Землі. Розкішні оснащені передовим 3-літровим бензиновим двигуном з наддувом V6 потужністю 340 к.с. седани з успіхом подолали 2000 миль в умовах екстремально низьких температур, сильного бічного вітру і слизької дороги.

19 грудня термометри в канадському містечку Доусон-Сіті (територія Юкон) зареєстрували рекордно низьку температуру -49 ? C (-56F), офіційно підтвердивши статус Доусона як найхолоднішого міста на планеті.

Експедиція "Cold For Cats" була організована з метою подолати шлях від столиці Юкона Уайтхорс (1800 миль на північ від Ванкувера) до місця з найкоротшим світловим днем ??у році - Доусон-Сіті і стала, мабуть, найбільш значним подорожжю цієї зими по Північній Америці .

Адріан Холлмарк, бренд-директор Jaguar в світі: «Автомобілі прекрасно показали себе в умовах ще більш екстремальних, ніж ті, з якими зазвичай стикаються автовласники в Північній Америці чи Росії. Глибокий сніг, крига, гравій та поритий коліями замерзлий бруд були незмінними супутниками автомобілів в експедиції. Але сьогодні ми готові сказати, що наші седани Jaguar XF і XJ ідеально переносять настільки суворі зими».

Експедиція була знята на камеру і випущена у вигляді міні-фільму, приуроченого до відкриття Північноамериканського міжнародного автосалону в Детройті.

Відеоролик містить сцени з подорожі автомобілів на територіях за Полярним колом. Починаючи з Уайтхорс, столиці Юкона і важливого населеного пункту на трасі Alaska Highway, автомобілі проїхали уздовж могутньої ріки Юкон на північ до міста Доусон, який був одним із центрів золотої лихоманки в 1890-і рр.. Доусон замикає шосе Dempster і є одним з місць, де знімається реаліті-шоу Ice Road Truckers про далекобійників в Арктиці.

Відеоролик про експедицію "Cold for Cats" доступний за посиланням

 

 

 


Повний привід

Галерея