Skip primary navigation

НОВИНИ

04 червня 2013

ДИЗАЙН-КОНЦЕПТ МАЙБУТНЬОГО JAGUAR

В рамках тижня дизайну Clerkenwell у Лондоні увазі глядачів була представлена унікальна художня скульптура. Твір було створено студентами Королівського коледжу мистецтв Еваном Галлімор (Ewan Gallimore) і Клер Міллер (Claire Miller), яких надихнув дизайн розкішних автомобілів Jaguar.

Компанія Jaguar Land Rover, що стала генеральним спонсором тижня дизайну Clerkenwell, звернулася до студентів факультетів «Дизайн автомобілів» і «Текстильний дизайн» Королівського коледжу мистецтв із завданням розробити цілісну форму екстер\'єру та інтер\'єру, яка б відобразила бачення одночасно спортивного і розкішного вигляду Jaguar у майбутньому. Щоб взяти участь у конкурсі командам двох факультетів необхідно було розрахувати пропорції, продумати зовнішній вигляд, обриси і естетику майбутнього автомобіля. Крім виконання непростого творчого завдання, студенти також повинні були дотримуватися жорсткого таймінгу і реалізувати проект протягом 2-ох тижнів.

У фіналі змагання дев\'ять команд продемонстрували суддям свої унікальні творіння. Після тривалих дискусій дизайнери Jaguar присудили перемогу Евану Галлімор і Клер Міллер.

Еван і Клер зазначили: «У бренда Jaguar багата історія створення неймовірного дизайну, тому перед нами стояло завдання придумати щось по-справжньому особливе, те, що приверне увагу директора дизайн-студії Jaguar Джуліана Томсона (Julian Thomson). В основу нашого проекту було закладено світло, особливо те, як він проходить через простір і відбивається. Ми продумали, як створена фігура зможе обіграти світло і стати об\'ємної за допомогою з\'єднання різних матеріалів».

Директор дизайн-студії Jaguar Джуліан Томсон зазначив: «Команда Jaguar пишається успішною співпрацею з Королівським коледжем мистецтв. Багато дизайнерів Jaguar, в тому числі Ян Каллум (Ian Callum) і я - випускники цього навчального закладу.

Участь у подібних проектах - неймовірна можливість попрацювати з кращими в світі студентами-дизайнерами автомобілів і разом з ними подумати над тим, яким у майбутньому може стати вигляд розкішних автомобілів Jaguar».