Skip primary navigation

НОВИНИ

05 березня 2013

КОМПАНІЯ ЯГУАР УКРАЇНА ПРОВЕЛА ТЕСТ-ДРАЙВ АВТОМОБІЛІВ JAGUAR

02.03.2013, автодром «Чайка»

Компанія Ягуар Україна запросила всіх шанувальників бренду провести тест-драйв автомобілів Jaguar в умовах  гоночного треку. Час та місце були обрані не випадково, адже захід був приурочений до виходу повнопривідних автомобілів Jaguar XJ та XF.

Всі запрошені мали змогу в повній мірі відчути можливості повнопривідного Jaguar XJ. До уваги гостей заходу, професійні драйвери виконали порівняльний тест двох автомобілів: задньопривідного та повнопривідного XJ, тим самим показавши на що дійсно здатний повний привід.

У свої вітальній промові, бренд директор Jaguar в Україні, Володимир Тригуба, підкреслив всі головні аспекти розвитку бренду в 2012-2013 роках, основні переваги автомобілів Jaguar та особливості повного приводу (AWD). Бренд директор Jaguar наголосив на тому, що головним принципом при розробці системи AWD було забезпечити власнику Jaguar безпеку, комфорт та контроль під час керування Jaguar так, щоб жодні дорожні умови не знижували енергійність руху, динаміку і задоволення від керування автомобілями Jaguar. Володимир Тригуба підкреслив, що система повного приводу повністю інтегрована з існуючими електронними системами активної безпеки та системами керування динамікою руху, підвищує їхню функціональність та створює надійний комплекс, керований блоком TCCM.

Після вступної промови, гості мали змогу власноруч сісти за кермо повнопривідного XJ, пройти «лосиний тест» та проїхатися по колу гоночного треку. Всі водії змогли відчути ефективність нової системи повного приводу та роботу абсолютно нового бензинового двигуна V6 3.0 Supercharged із цілком алюмінієвою конструкцією, що працює в парі із новою 8-ступінчатою АКПП. Завдяки надсучасним технологіям він демонструє тиху й плавну роботу та розвиває дивовижну потужність у 340 к.с. при 6500 об/хв та крутний момент у 450Нм від 3500 до 5000 об/хв.

Крім повнопривідного XJ гостей чекав задньопривідний автомобіль Jaguar XF з новим турбованим двохлітровим 240-сильним двигуном і новою 8-ступінчатою АКПП та легендарний Jaguаr XKR. Саме на цих авто гості мали змогу проїхатись власноруч під керівництвом досвідчених інструкторів.

Повнопривідні Jaguar XJ та XF вже доступні в автосалоні Ягуар Україна.

 

 

 


XF

XJ