Skip primary navigation

НОВИНИ

12 лютого 2013

КОМПАНІЯ JAGUAR ОТРИМАЛА ДВІ НАГОРОДИ ВІД ВИДАННЯ BUSINESSCAR

Компанія Jaguar отримала одразу дві престижні нагороди від британського видання BusinessCar: Jaguar XF другий рік поспіль перемагає в номінації «Автомобіль бізнес-класу», а Jaguar XJ отримав перемогу в номінації «Найрозкішніший автомобіль».

Редактор журналу BusinessCar Пол Баркер (Paul Barker) зазначив: «Jaguar XF і XJ - це унікальні автомобілі, в яких поєднуються витончений дизайн з видатними ходовими характеристиками і чудовою якістю.

Бізнес і представницький сегменти, які враховувалися при голосуванні, є найбільш розвиненими, і, незважаючи на умови жорсткої конкуренції, компанія Jaguar двічі продемонструвала результати своєї чудової роботи і стабільної присутності на ринку ».

Премії видання BusinessCar присуджуються як легковим, так і комерційним автомобілям виключно на підставі голосування читачів.

Керуючий директор компанії Jaguar Land Rover Великобританія Джеремі Хікс (Jeremy Hicks) прокоментував: «Отримати ці нагороди дуже почесно, тому що вони об\'єктивно відображають думку професіоналів і клієнтів - людей, які відносяться до питань якості і виконання з особливою пристрастю».

В Україні, починаючи з березня 2013 року, моделі Jaguar XF і XJ будуть представлені з новою системою повного приводу, 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і інтелектуальною системою Jaguar Stop / Start, яка забезпечує знижену витрату палива і зменшення викидів CO2.

Крім того, моделі XF і XJ доступні з двома новими бензиновими двигунами з наддувом: 3-літровим V6 з механічним нагнітачем і 2-літровим рядним 4-циліндровим двигуном з турбонаддувом. Обидва двигуни агрегуються з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, яка відрізняється широким діапазоном передавальних відносин, що дозволяє створити ідеальний баланс плавності перемикання передач, економічності і керованості.


XF

Новий XJ