Skip primary navigation

НОВИНИ

27 листопада 2012

УСПІХ JAGUAR НА RAC FUTURE CHALLENGE 2012

Експериментальний гібридний автомобіль Jaguar XJ_e нагороджений премією «Найбільш енергоефективний автомобіль преміум-класу» і «Найкраща група розробників» на третьому щорічному змаганні RAC Future Car Challenge. Захід відбувся на початку листопада 2012 року на трасі Лондон-Брайтон.

Компанія Jaguar виставила на змагання три гібридних концепт-кара Jaguar XJ_e PHEV, які зайняли перші місця у своєму класі, використавши на трасі завдовжки 63 милі (101 км) лише 1,2 л бензину і 11кВт-год. електроенергії, що відповідає показнику в 2,1 л/100км.

Інноваційний проект XJ_e є частиною стратегії Jaguar по розробці кращих у своєму класі преміальних автомобілів з ​​низьким рівнем викидів. Частково фінансується британським урядом у рамках технологічного проекту REEVolution, розробка передового автомобіля відбувалася у партнерстві з провідними технологічними компаніями Великобританії в цілях розширення теоретичної бази та оптимізації виробництва автомобілів з ​​ультранизьким рівнем викидів СO2.

Усі три автомобілі XJ_e PHEV оснащені силовим агрегатом, який поєднує високоефективний 2.0-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом і прямим впорскуванням палива, а також 69-кіловатний двигун і літієво-іонний акумулятор (12.3 кВт-год). Новий двигун прийшов на зміну стандартному 5-літровому V8 моделі XJ. У повністю електричному режимі автомобіль може проїхати 25 миль (40 км), досягнувши максимальної швидкості у 75 миль / год (120 км \ год). При цьому у змішаному режимі XJ_e здатний розганятися до 150 миль / год (241 км / ч), у той час як витрата палива становить 87 миль на галон. Рівень викидів CO2 становить 75 г \ км, що є 70%-ой економією у порівнянні зі стандартною версією Jaguar XJ.

Піт Річінгс, головний інженер з розробки гібридів компанії Jaguar: «Автомобілі XJ_e є нашими новітніми розробками, і на RAC Future Car Challenge вони вперше продемонстрували свої можливості. Гібриди показали себе бездоганно і перевершили наші очікування, що стало справжньою нагородою для інженерної команди. Такі заходи допомагають нам не тільки вирішувати технічні завдання, але й дають можливість продемонструвати перспективні з нашої точки зору рішення.

Jaguar є лідером британської економіки за обсягом інвестицій в екологічні технології  автомобільної промисловості. Компанія співпрацює з науковим співтовариством, постачальниками та іншими автовиробниками у рамках урядових нарад, розширюючи сферу розповсюдження гібридних двигунів і включаючи у неї автомобілі класу «люкс». Експериментальні автомобілі, такі як гібрид XJ_e, є ключовою ланкою глобальної стратегії Jaguar щодо зниження рівня викидів вуглекислого газу в атмосферу ».

RAC Future Car Challenge є одним із трьох головних подій, що відбулися 3 і 4 листопада 2012 року, які проходять під егідою Королівського автомобільного клубу. Крім Future Car, глядачі мали змогу  стежити  за «гонками автомобілів-ветеранів», найстарішими на сьогоднішній день, а також відвідати виставку Regent Street Motor Show. Усі три заходи проходять щорічно і є найбільш видовищними у світі британського автопрому.