Skip primary navigation

НОВИНИ

27 листопада 2012

JAGUAR ПРЕДСТАВИТЬ НОВИНКИ У ЛОС-АНДЖЕЛЕСІ

На автосалоні у Лос-Анджелесі, який відбудеться з 28 листопада по 9 грудня 2012 року, компанія Jaguar представить два нових розкішних автомобіля Jaguar F-TYPE, Jaguar XFR-S.

Голова американського офісу Jaguar Land Rover Енді Госс (Andy Goss) зазначив: «Цього року автосалон у Лос-Анджелесі  стане одним із найважливіших заходів у США для компанії Jaguar Land Rover, яка представить три довгоочікувані моделі. Ми вкладаємо багато зусиль у розвиток бізнесу і виробництво нових автомобілів, і впевнені, що Jaguar F-TYPE та Jaguar XFR-S суттєво вплинуть на показники компанії, особливо у США,  ринок якої  стане найбільшим у світі з продажу нових моделей ».

У Лос-Анджелесі відбудеться світова прем\'єра Jaguar XFR-S - найшвидшого і потужного седана за всю історію Jaguar. На американський ринок потрапить тільки 200 моделей, що зробить XFR-S одним із найбільш ексклюзивних автомобілів Jaguar. У Україні цей унікальний автомобіль також можна буде замовити у 2013 році.

Ще однією прем\'єрою для США буде абсолютно новий Jaguar F-TYPE, вперше представлений у версії Black Pack performance trim. Спортивний двомісний автомобіль з відкидним верхом, переднім розташуванням двигуна, легким алюмінієвим корпусом і заднім приводом володіє чудовими ходовими якостями. Суто спортивний F-TYPE поєднує у собі легку вагу, приголомшливу потужність, неймовірні аеродинамічні характеристики з елегантністю і розкішшю, властивими бренду Jaguar. Старт продажів F-TYPE заплановано на початок літа 2013 року.

Додаткова інформація:

Прес-конференція компанії Jaguar у рамках автосалону відбудеться в середу, 28 листопада, о 11:30 за місцевим часом (23:30 за московським часом)

Прес-конференція буде доступна у прямому ефірі на сайтах www.interactivelandrover.com і www.interactivejaguar.com.

Спікери компанії Jaguar Land Rover:

 - Девід Прайор (віце-президент по бренду Jaguar у Північній Америці);

 - Адріан Холлмарк (бренд-директор Jaguar у світі);

 - Йан Каллум (директор з дизайну Jaguar);

 - Вайн Бергес (головний дизайнер Jaguar);

 - Расс Верней (головний інженер Jaguar);

Фотографії та відео Jaguar будуть доступні для завантаження на сайтах www.us.jaguar.com і www.interactivejaguar.com.


Jaguar