Skip primary navigation

НОВИНИ

09 листопада 2012

JAGUAR XF - «АВТОМОБІЛЬ ДЕСЯТИЛІТТЯ»

Розкішний седан Jaguar XF визнаний «Автомобілем десятиліття» за версією одного з найвпливовіших журналістських об\'єднань Великобританії, Southern Group of Motoring Writers (SGMW).

Нагорода поповнила трофейний список автомобіля, який на сьогоднішній день налічує понад 100 премій національного та міжнародного рівня. Таким чином, з моменту запуску у 2008 році Jaguar XF продовжує встановлювати нові стандарти в області дизайну і технологій.

Останні удосконалення, привнесені у Jaguar XF, значно підвищили його ринкову привабливість. Серед них особливо слід виділити застосування нових дизельних двигунів, які забезпечують більш високий рівень паливної економії і одночасно зниження шкідливих викидів. Наприклад, для 2.2-літрового дизельного двигуна рівень викидів CO2 складає всього 135 г / км, а економія палива досягає 55.4 мі / гал, що відкриває бізнес-седану нові можливості на ринку і, зокрема, в корпоративному секторі. Цьому також сприяє поява на ринку люксового універсалу XF Sportbrake.

Сью Бейкер, голова SMGW: «Jaguar XF вразив членів журі стильним дизайном, тому нам було легко зробити вибір і присудити седану звання «Автомобіля десятиліття» і тим самим приурочити нагороду до 10-річчя існування нашої асоціації. Автомобіль більш ніж гідний цієї премії завдяки своїй історії, витонченим лініям, інженерної точності виконання та інтер\'єру, який заворожує з першого погляду».

Джеремі Хікс, керуючий директор Jaguar Land Rover, Великобританія: «Моделі Jaguar XF незмінно супроводжував успіх з моменту запуску у 2008 році, і для нас велика честь отримати премію Southern Group of Motoring Journalists, тому що седану довелося боротися за це звання з іншими найбільш помітними моделями десятиліття. За цей час у Великобританії було продано більше 52 000 Jaguar XF, а загальна кількість отриманих нагород автомобіля - більше 100. Поява нового 2.2-літрового дизельного двигуна у лінійці силових агрегатів XF відкрило нам нові можливості у корпоративному секторі, на який ми покладаємо великі надії».

Додаткова інформація: Southern Group of Motoring Journalists є одним з найвпливовіших британських об\'єднань журналістів, які пишуть на автомобільну тематику. Його основним завданням є встановлення і підтримання комунікації між його членами і автомобільною індустрією. На даний момент об\'єднання налічує близько 30 журналістів, що працюють на місцевому, регіональному та національному рівнях, які забезпечують експертне співтовариство і широку громадськість самими останніми новинами зі світу автомобілів. У 2012 році SGMJ відзначає своє 10-річчя.