Skip primary navigation

НОВИНИ

09 листопада 2012

JAGUAR ПРЕДСТАВЛЯЄ ТЕХНОЛОГІЮ VIRTUAL EXPERIENCE

Компанія Jaguar представляє своїм клієнтам цифрову технологію Virtual Experience - повністю електронну версію автомобільного шоу-руму. Перша демонстрація Virtual Experience відбулася на прем\'єрі нового Jaguar F-TYPE у рамках Паризького автосалону.

За допомогою Virtual Experience клієнти можуть обрати автомобіль марки Jaguar у будь-якій комплектації, використовуючи сенсорну панель. Обрана модель відображається на екрані ультрависокого розширення у масштабі 1:1, що дозволяє повноцінно взаємодіяти з автомобілем, наприклад, відкрити дверцята або включити запалювання. Всі дії інтуїтивно зрозумілі користувачеві Virtual Experience і відбуваються природнім чином. Повний огляд екстер\'єру та інтер\'єру автомобіля (360о) забезпечується зображенням 3D у реальному часі.

Virtual Experience на сьогоднішній день є однією з новітніших технологій подібного типу у автомобільній індустрії. Її величезною перевагою, крім усього іншого, є універсальність: віртуальний шоу-рум, на відміну від звичайного, надає практично безмежні можливості для використання. Технологія значно економить простір і може розміщуватися у місцях, недоступних для автомобілів, наприклад, на фасадах будівель.

Virtual Experience є результатом тісної співпраці відділів дизайну, інженерно-технічних робіт і маркетингу, розпочатого у грудні минулого року під керівництвом генерального директора компанії Jaguar Land Rover Доктора Ральфа Шпета. Проект був здійснений таким чином, щоб забезпечити повну синхронізацію з існуючими системами Jaguar Land Rover.

Запуск Virtual Experience є ключовим елементом digital-стратегії компанії, що передбачає широке використання мобільних ,онлайн-додатків і інструментів. Незабаром технологія буде вдосконалена, щоб дозволити клієнтам створювати свій автомобіль на мобільному пристрої, не виходячи з дому, а потім побачити за допомогою Virtual Experience обрану модель у реальних умовах.

Натан Саммерс, директор по діловому співробітництву Jaguar Land Rover коментує: «Компанія Jaguar надає клієнтам широкий вибір опцій протягом конфігурації свого майбутнього автомобіля. Зокрема, за допомогою технології Virtual Experience можна протестувати обрану модель в умовах, максимально близьких до реальності. Це справжня інновація, що показує, яким ми бачимо розвиток наших технологій. Ми надаємо клієнтам можливість контролювати процес створення свого автомобіля, а також даруємо їм нові враження і досвід відносин з брендом при виборі своєї майбутньої моделі Jaguar».