ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ JAGUAR ХАРКІВ

ПІДТРИМКА ВЛАСНИКІВ JAGUAR

Щоб підтримувати ваш Jaguar у відмінному стані, фахівці нашого авторизованого сервісного центру Jaguar проходять ретельну підготовку, а для забезпечення найкращих характеристик вашого Jaguar вони встановлюють тільки оригінальні запчастини, схвалені Jaguar. З того моменту, як ви звернетеся в авторизований Сервісний центр Jaguar, ви можете бути впевнені, що будете мати справу з висококваліфікованими фахівцями.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ

Якщо вам знадобиться ремонт, ми завжди будемо використовувати тільки оригінальні запчастини Jaguar, схвалені для використання. При бронюванні вашої послуги нашим пріоритетом є те, щоб ви завжди залишалися мобільними.
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

Оригінальні запчастини Jaguar розробляються, тестуються і виробляються відповідно до наших безкомпромісних стандартів. Кожна деталь виготовлена спеціально для вашого Jaguar, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і збільшити термін служби.
НАВЧЕНІ ФАХІВЦІ JAGUAR

НАВЧЕНІ ФАХІВЦІ JAGUAR

З того моменту, як ви звернетеся до нас, ви опинитеся в руках висококваліфікованих фахівців. Використовуючи передове діагностичне обладнання Jaguar, фахівці сервісного центру оцінять Ваш Jaguar і виконають будь-який необхідний ремонт з використанням спеціально розроблених інструментів.
ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Для вашого спокою ми надаємо стандартну гарантію Jaguar на 5 років/150 000 км пробігу, яка поширюється на ремонт, необхідний в результаті виробничої несправності. Це гарантує, що ваш Jaguar завжди буде в найнадійніших руках.

ЗАПИСАТИСЯ НА JAGUAR СЕРВІС ONLINE

Запишіться на сервісне обслуговування Jaguar онлайн, використовуючи нашу нову інтегровану систему бронювання.

КОНСУЛЬТАНТИ З СЕРВІСУ

TOM PARKER

TOM PARKER

Service Advisor
TOM PARKER

TOM PARKER

Service Advisor
TOM PARKER

TOM PARKER

Service Advisor
TOM PARKER

TOM PARKER

Service Advisor
1

JAGUAR LAND ROVER ХАРКІВ

м. Харків, вул. Шевченка 157

ПОСЛУГИ

  • Сервісне обслуговування

ГРАФІК РОБОТИ

ПН- ПТ: Дилер працює за індивідуальним записом