КОМАНДА

КОМАНДА

Наша команда має спільне бачення — вийти на перші сходинки п'єдесталу чемпіонату світу ABB FIA Формули-E на всіх п'яти континентах.

НАДАЙТЕ НАШІМ ВОДІЯМ ПЕРЕВАГУ ЗАВДЯКИ FANBOOST

Усі команди змагаються на однакових шасі та акумуляторних системах, щоб забезпечити рівні умови гри. Однак водії можуть отримати одну перевагу від FanBoost. П’ять водіїв з найбільшою кількістю голосів FanBoost отримують значне збільшення потужності, яке вони можуть використовувати в 5-секундне вікно під час другої половини перегонів.

СЕМ БЕРД

СЕМ БЕРД

Британський гонщик Сем Берд приєднався до Jaguar Racing напередодні сьомого сезону чемпіонату світу ABB FIA Formula E. На початку своєї гоночної кар’єри в 2002 році Берд демонстрував успішні результати в юніорських категоріях, перш ніж отримати ряд ключових ролей у Формулі-1, включаючи тестування для Williams та роль резервного водія Mercedes AMG Petronas з 2011 по 2013 рік.

Останніми роками Берд відчув смак перемоги в чемпіонаті світу з витривалості FIA з Ferrari та командою G-Drive Racing. 34-річний пілот брав участь у всіх перегонах ABB FIA Formula E з початку новаторської серії в 2014 році, забезпечивши на сьогоднішній день одинадцять перемог, остання з яких отримана в Дірії та Нью-Йорку під час 7-го сезону. Фінішуючи 6-м у загальному заліку в чемпіонаті з трьома призовими місцями, він продовжує залишатися єдиним гонщиком, який вигравав заїзд в кожному сезоні.
МІТЧ ЕВАНС

МІТЧ ЕВАНС

Мітч почав займатися картингом у 6-річному віці й отримав Гран-прі Нової Зеландії у 16. Під наставництвом колишнього пілота Формули-1 Марка Веббера молодий гонщик здобув титул GP3 2012 року. Перейшовши до GP2 у 2013 році лише у 18-річному віці, ще будучи новачком, Мітч став наймолодшим автогонщиком в історії GP2, який піднявся на п'єдестал після того, як фінішував третім у Сепанзі, Малайзія. Більший успіх прийшов у 2015 році, коли Мітч фінішував другим на 24-годинних перегонах у Сепанзі, Малайзія.

Мітч дебютував у чемпіонаті світу ABB FIA Formula E з Jaguar Racing у 2016 році, коли британська команда повернулася до перегонів. У своєму другому сезоні з командою Мітч, якого вважали одним із найшвидших гонщиків на сітці, забезпечив серію перемог для Jaguar Racing, включаючи суперпоул, поул-позицію та місце на п'єдесталі.

У 2019 році його наполеглива праця окупилася першою перемогою у ABB FIA Formula E в Римі. За цим послідували ще два призових місця в Берні та Нью-Йорку, завдяки чому він потрапив до п’ятірки найкращих у заліку водіїв.

Протягом сезону 19/20 Мітч здобув розгромну перемогу в Мехіко, поул-позицію та місце на п'єдесталі в Сантьяго, Чилі. За підсумками він посів сьоме місце у командному заліку. У цьому сезоні до Мітча приєднався водій Сем Берд, який допоможе Jaguar Racing стати однією з найсильніших команд Чемпіонату.Він посів сьоме місце в загальному заліку команда. У 7 сезоні до Мітча приєднався гонщик Сем Берд з одного з найсильніших складів гонщиків в сітці.

У захоплюючому 7-му сезоні Мітч фінішував 4-м у чемпіонаті — це його найвище досягнення на сьогоднішній день. Він піднявся на п'єдестал у Дірії, Римі, Монако, Лондоні та Берліні, а також продемонстрував найшвидшим час проходження кола в Римі, Нью-Йорку та Лондоні.
КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

У день перегонів у кабіну автомобіля допускаються лише два пілота. Але за кадром залишається ціла армія інженерів, механіків та аналітиків, які цілодобово працюють задля досягнення оптимальної потужності автомобіля.