I-TYPE 5. МАЙБУТНЄ ПЕРЕГОНІВ

I-TYPE 5. МАЙБУТНЄ ПЕРЕГОНІВ

ФАКТИ

Наш найшвидший та найефективніший на сьогоднішній день I-TYPE втілює наші знання, отримані під час п’яти сезонів участі в Формулі Е.

Максимальна потужність:
250 кВт, що еквівалентно 335 к. с.

Режим атаки:
250 кВт, що еквівалентно 335 к. с.

Максимальна рекуперація енегрії:
250 кВт
Розгін від 0 до 100 км/год (62 миль/год):
2,8 секунди

Загальна довжина:
5160 мм

Загальна ширина:
1770 мм
Максимальна швидкість:
280 км/год (174 миль/год)

Вага акумулятора:
385 кг

Мінімальна вага (включаючи водія):
903 кг
АКУМУЛЯТОР I-TYPE

Літій-іонна батарея 2-го покоління (385 кг, 52 кВт) розміщена в захисному каркасі з вуглецевого волокна. Корисна енергія акумулятора еквівалентна повній зарядці 5000 мобільних телефонів. Акумуляторна система накопичення енергії (RESS) заряджається перед гонкою, а рекуперативне гальмування під час заїзду спрямовує енергію назад до акумулятору.


ІНВЕРТОР I-TYPE

Унікальний інвертор I-TYPE з модулем з карбіду кремнію розроблений Jaguar Racing. Інвертор отримує постійний струм (DC), що зберігається в акумуляторній батареї, і перетворює його на змінний струм (AC), який живить двигун і дає потужність для використання. Найсучасніший інвертор також містить 24 карати золота, використовуючи його високопровідні властивості.
СИЛОВИЙ АГРЕГАТ I-TYPE

Знання команди, отримані під час 6-го сезону з автомобілем 2-го покоління, допомогли створити моторний генератор Jaguar Racing (MGU). Розробляючи й тестуючи агрегат, команда зосередилася на тому, щоб зробити MGU легшим і ефективнішим та ще більше покращити загальну продуктивність I-TYPE.


АРХІТЕКТУРА I-TYPE

Новий екстремальний вигляд призначений не лише для естетики. I-TYPE 5 був спеціально розроблений для збільшення притискної сили завдяки своєму великому дифузору, який забезпечує чудове зчеплення, навіть при близькому наближенні до іншого автомобіля. Ще однією важливою особливістю є новий пристрій захисту голови FIA Halo з інноваційною світлодіодною стрічкою. Коли світло на захисті Halo світиться синім, автомобіль і водій перебувають у режимі атаки. Halo світиться пурпурним, коли водій активував FanBoost, дозволяючи вболівальникам легко слідкувати за стратегією своєї улюбленої команди або водія.
ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ JAGUAR I‑PACE

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ JAGUAR I‑PACE

Неперевершений повністю електричний функціональний кросовер.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ПЕРЕГОНИ — ЧАСТИНА ДНК JAGUAR

ПЕРЕГОНИ — ЧАСТИНА ДНК JAGUAR

Автомобілі Jaguar мають ідеальну репутацію завдяки своїй потужності, технологіям та дизайну, які були загартовані на найбільш складних трасах світу та під час непростих чемпіонатів.
ГОНКА ЗА ІННОВАЦІЯМИ

ГОНКА ЗА ІННОВАЦІЯМИ

Приголомшливий дизайн та захоплюючі характеристики. Дізнайтеся, як наш досвід у чемпіонаті світу ABB FIA Formula E використовується при створенні наших дорожних електромобілів.