ФОРМУЛА УСПІХУ

ФОРМУЛА УСПІХУ

Команда Jaguar TCS Racing повертається в 8-му сезоні чемпіонату світу ABB FIA Formula E з Мітчем Евансом і Семом Бердом за кермом повністю електричного гоночного автомобіля Jaguar I‑TYPE 5.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОРОЛИК

ЗУСТРІЧАЙТЕ НАШУ КОМАНДУ

Наші водії, інженери та конструктори досягли світового рівня, вони поєднані прагненням успіху, на який заслуговує їхні талант, наполегливість та стиль.

СЕМ БЕРД — АВТОГОНЩИК

СЕМ БЕРД — АВТОГОНЩИК

Британський гонщик Сем Берд приєднався до Jaguar Racing напередодні 7-го сезону чемпіонату світу ABB FIA Formula E. 34-річний пілот продовжив серію виступів, будучи єдиним гонщиком, який брав участь у кожному змаганні з початку новаторської серії в 2014 році. На сьогодні він здобув 11 перемог, останню — в Дірії та Нью-Йорку в складі команди Jaguar Racing.
МІТЧ ЕВАНС — АВТОГОНЩИК

МІТЧ ЕВАНС — АВТОГОНЩИК

Мітч почав займатися картингом у 6-річному віці й виграв Гран-прі Нової Зеландії в 16. Він дебютував у чемпіонаті світу ABB FIA Formula E в складі Jaguar Racing у 2016 році, коли британська команда повернулася до перегонів. Нещодавно в 7-му сезоні він здобув п'ять призових місць і фінішував 4-м у чемпіонаті, що стало його найвищим досягненням на сьогоднішній день. Він також продемонстрував найшвидший час проходження кола в Римі, Нью-Йорку та Лондоні.
ДЖЕЙМС БАРКЛІ — ДИРЕКТОР КОМАНДИ

ДЖЕЙМС БАРКЛІ — ДИРЕКТОР КОМАНДИ

Джеймс був призначений керівником команди Jaguar у світі формули E ABB FIA Програма чемпіонату в листопаді 2015 року і в 2021 році Джеймс був призначений Керуючий директор Jaguar Land Rover Motorsport. Протягом останніх п'яти сезонів Джеймс спостерігав за зростанням Jaguar Racing, очолюючи команду як на трасі, так і поза нею.
JAGUAR I-TYPE 5

JAGUAR I-TYPE 5

Створений для досягнення максимального балансу потужності та ефективності, цей автомобіль розганяється від 0 до 100 км/год за 2,8 секунди і має максимальну потужність 250 кВт.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Натисніть для продовження
СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Не потрібно бути автогонщиком, щоб виглядати відповідно. Перегляньте асортимент нашого інтернет-магазину й знайдіть ідеальний подарунок для себе чи коханої людини.
ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ JAGUAR I‑PACE

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ JAGUAR I‑PACE

Захоплююче водіння та неймовірний зв'язок. I‑PACE — це неперевершений повністю електричний функціональний кросовер.