КОМАНДНА РОБОТА ВТІЛЮЄ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ

КОМАНДНА РОБОТА ВТІЛЮЄ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ

TATA CONSULTANCY SERVICES

TATA CONSULTANCY SERVICES

TCS є провідною світовою організацією з надання ІТ-послуг, консалтингу та бізнес-рішень. Ми поєднуємо технічний досвід та бізнес-аналітику, щоб каталізувати зміни та досягати результатів. Наша місія полягає в тому, щоб допомогти клієнтам досягти їхніх бізнес-цілей, надаючи інноваційні, найкращі в своєму класі консультації, ІТ-рішення та послуги, роблячи процес співпраці приємним для всіх зацікавлених сторін.​

Tata Consultancy Services працює над створенням цілеспрямованого майбутнього, використовуючи інновації з метою забезпечення екологічної стійкості. Ми прагнемо використовувати це партнерство для підвищення обізнаності про важливість електрифікації, демонструючи процес електрифікації та прокладаючи шлях до більш стабільного майбутнього.
GKN

GKN

GKN Automotive — це провідна світова компанія в галузі автомобільних технологій, яка першою запровадила системи електроприводів і співпрацює з 90% світових виробників автомобілів. Ми — єдиний постачальник, повністю зосереджений на проектуванні, виробництві, інтеграції та оптимізації звичайних трансмісій, технології повного та електричного приводу. За останні 20 років ми розробили найсучасніші системи eDrive, засновані на нашому досвіді в системах повного приводу. Інноваційний центр GKN Automotive в Абінгдоні є одним із провідних світових центрів розробки систем для майбутніх електрифікованих транспортних засобів.

Технологічне партнерство GKN Automotive з Jaguar Racing почалося в 2017 році напередодні 4-го сезону чемпіонату світу ABB FIA Formula E. Для прискорення інновацій та подальшого розвитку ноу-хау важливо довести наші технології до межі на гоночних трасах. Наше партнерство зосереджено на принципі «їзди заради ефективності», який однаково важливий як для конкуренції у Формулі-Е, так і для вирізнення майбутніх продуктів GKN Automotive eDrive поміж конкурентами.

Як офіційний партнер Jaguar Racing eDrive, GKN Automotive буде тісно співпрацювати з інженерами Jaguar Racing для застосування своїх знань щодо проектування, виробництва та розробки програмного забезпечення для I-TYPE 5. Наша роль у розробці електричної силової установки є дійсно важливою, і ми будемо використовувати наш досвід розробки передових технологій охолодження силових агрегатів — як для інвертора, так і для електродвигуна — для максимального підвищення ефективності всієї системи. Інженери програмного забезпечення GKN Automotive також будуть працювати в штаб-квартирі Jaguar Racing.
DOW

DOW

Ми в компанії Dow пишаємося тим, що ділимося знанням матеріалів із командою Jaguar Racing Formula E через нашу платформу MobilityScienceTM, зосереджену на розробці застосунків та інноваціях у галузі транспортних засобів. Наші співробітники підтримують командну роботу, цінують різноманітні ідеї, разом з партнерами та клієнтами пристрасно впроваджують інновації в галузі створення матеріалів, що забезпечують низьковуглецеву мобільну економіку, де кінцевими цілями є менша вага, більший запас ходу, підвищена безпека та зниження споживання енергії.

Рішення для транспортних засобів від компанії Dow включають широкий спектр поліолефінових, поліуретанових, акрилових, спеціальних хімічних та силіконових технологій для електромобілів. Наше партнерство з Jaguar Racing узгоджується з нашим прагненням бути найбільш інноваційною, орієнтованою на клієнта, інклюзивною та екологічно стійкою компанією в галузі матеріалознавства у світі, оскільки ми використовуємо нові методи для пошуку спільних рішень.
CASTROL

CASTROL

Castrol, один із провідних світових брендів мастильних матеріалів, має гідну спадщину інновацій. Пристрасть до продуктивності в поєднанні з філософією співпраці дозволили Castrol розробляти продукти, які лягли в основу численних технологічних досягнень на землі, в повітрі, морі та космосі. Перехід до електрифікації надихнув нас на створення та запуск ряду рідин e-Fluids, розроблених та протестованих для електромобілів. Castrol постійно шукає нових партнерів, які допоможуть нам рухатися далі. Наше партнерство з командою Jaguar Racing Formula E дозволить випробувати асортимент e-Fluids на треку та допоможе знайти відкриття для транспорту майбутнього. Це більше, ніж просто мастила, це інженерне мистецтво в сфері рідин.
MICRO FOCUS

MICRO FOCUS

Micro Focus є одним із найбільших у світі постачальників корпоративного програмного забезпечення, який надає критично важливі технології 40 000 клієнтів по всьому світу. Завдяки широкому портфоліо, підкріпленому великим переліком передових методів аналітики, компанія допомагає клієнтам працювати та трансформуватися для адаптації до мінливих ринкових умов та ефективної конкуренції в цифровій економіці.

Більше 300 ліній продуктів компанії зосереджені на досягненні важливих результатів — прискоренні доставки додатків, спрощенні ІТ-трансформації, посиленні кіберстійкості та аналізу вчасних заходів — це є ключовими елементами перемоги як під час перемовин, так і на треку. Як технічний партнер Jaguar Racing, Micro Focus надасть технологію, яка допоможе команді пришвидшити розробку програмного забезпечення, а також прогнозну аналітику, щоб покращити продуктивність команди та перегляд даних.

Разом ми впроваджуватимемо ІТ-рішення, які подолають розрив між існуючими та новими технологіями та перспективними інвестиціями в ІТ. Ми називаємо це "Вищі технології, менше драми".
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Понад п’ять десятиліть передових засобів безпеки та продуктивності в автоспорті — це робить присутність Alpinestars на найвищих рівнях професійних перегонів необхідною. Вже 55 років ця провідна світова компанія з виготовлення взуття, одягу та захисту для автоспорту сміливо дивиться в майбутнє.

Alpinestars володіє найсучаснішими потужностями в США та Європі, за допомогою технологічних досліджень, проектування та розробки продовжує впроваджувати інновації, що дають поштовх всесвітній програмі розвитку перегонів, завдяки чому компанія є глобальною силою в кожній великій серії автоспорту. Продукти, що забезпечують комфорт і повітропроникність в умовах високої напруги в кабіні, зменшують втому водія та допомагають концентруватися.

Одна мета. Одне бачення.
UNCOMMON

UNCOMMON

Ми проектуємо, розробляємо та постачаємо унікальні, інноваційні, зручні та привабливі товари й форму для команди. Наша глобальна мережа, а також широкий спектр знань та досвіду означають, що ви в надійних руках, а професіоналізм у сфері екологічної моди демонструє, що ваша сувенірна продукція приноситиме навіть візуальне задоволення.