ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ JAGUAR I-PACE

ЕЛЕКТРИЧНА ПОТУЖНІСТЬ

Приголомшлива потужність і динаміка. Нульові шкідливі викиди. Все, що ви очікували від повністю електричного динамічного кросовера Jaguar.

ЗАПАС ХОДУ

ЗАПАС ХОДУ

Такі фактори, як температура та швидкість руху, можуть вплинути на запас ходу вашого електромобіля. Скористайтеся калькулятором дальності поїздки, щоб дізнатися, куди вас може доставити I-PACE.

ЗАПАС ХОДУ

470 KM

(292 милі)††

Долайте до 470 км (292 милі) на одному повному заряді акумулятора*.
Дані циклу WLTP. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися в залежності від стилю водіння.

ЧАС ЗАРЯДКИ

8,5 годин*


За допомогою зарядного пристрою від джерела змінного струму потужністю 11 кВт можна досягти повного заряду акумулятора всього за 8,5 годин*. Ідеально підходить для зарядки в домашніх умовах протягом ночі. Час розрахований на основі використання домашнього зарядного пристрою від джерела змінного струму на 11 кВт.

ВИКИДИ

0 co2


Насолоджуйтесь нульовими викидами.

ПРИСКОРЕННЯ

4,8 (4,5)

секунди

Здатність розвивати швидкість від 0 до 100 км/год за 4,8 секунди (0-60 миль/год за 4,5 секунди).

ТЕХНОЛОГІЇ

Гармонійно інтегровані технології спрощують керування функціями I‑PACE та підключеними пристроями.

Наша інформаційно-розважальна система Pivi Pro така ж зручна у користуванні, як і ваш смартфон. Вона забезпечує доступ до ключової інформації, такої як дані навігаційної системи 1, медіа та контакти, лише одним дотиком.
СИСТЕМА PIVI PRO
ШВИДКИЙ ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ
АУДИОСИСТЕМА MERIDIAN
ПАКЕТ ОПЦІЙ ONLINE З ПІДКЛЮЧЕНИМ WIFI ТА ТАРИФНИМ ПЛАНОМ
ЗАСТОСУНОК JAGUAR GO I-PACE

ЗАСТОСУНОК JAGUAR GO I-PACE

Застосунок GO I-PACE показує вам, як Jaguar I-PACE впишеться у ваше життя. Він демонструє факти та цифри, ніби ви справді керуєте автомобілем, включаючи мапи подорожі, прогнозований запас ходу та заряду батареї, доступні точки зарядки на шляху та вашу передбачувану економію витрат.
ЗАСТОСУНОК JAGUAR REMOTE

ЗАСТОСУНОК JAGUAR REMOTE

Застосунок Jaguar Remote4 дає змогу взаємодіяти з I-PACE за допомогою вашого смартфона. Перевіряйте стан заряду автомобіля, статус та швидкість заряджання, очікуваний запас ходу в режимі електромобіля та інші показники. Вмикайте та вимикайте зарядку, керуйте тарифами та дистанційно встановлювайте максимальний рівень заряду.
СЛУЖБА ДОПОМОГИ НА ДОРОГАХ JAGUAR OPTIMISED ASSISTANCE ТА ФУНКЦІЯ ЕКСТРЕННОГО ВИКЛИКУ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ  SOS CALL

СЛУЖБА ДОПОМОГИ НА ДОРОГАХ JAGUAR OPTIMISED ASSISTANCE ТА ФУНКЦІЯ ЕКСТРЕННОГО ВИКЛИКУ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ SOS CALL

За допомогою служби допомоги Jaguar Optimized Assistance ви можете безпосередьо звернутися до команди допомоги Jaguar у разі поламки. При більш серйозних інцидентах функція екстреного виклику технічної допомоги SOS автоматично з’єднає вас із командою швидкого реагування. Вони повідомлять екстренні служби про ваше місцезнаходження.

ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Найкраще ставити автомобіль на зарядку на ніч. Ви відпочиватимете, а I-PACE безпечно заряджатиметься та буде готовий до поїздок наступного ранку.

ЗАРЯДКА В ДОМАШНІХ УМОВАХ

ЗАРЯДКА В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Зарядка в домашніх умовах не тільки зручна, а й економічна — вартість електроенергії в розрахунку на кілометр менша, ніж вартість бензину, дизельного пального чи зарядки в дорозі. Щоб зарядити свій I-PACE вдома, ми рекомендуємо встановити професійний домашній зарядний пристрій – також відомий як настінний блок або домашня точка зарядки.
БУКСИРУВАННЯ

БУКСИРУВАННЯ

Ваш Jaguar I-PACE може буксирувати вантажі вагою до 750 кг при максимальному навантаженні на точку зчеплення (навантаження на зчепний пристрій) до 45 кг. Знімний зчепний пристрій можна придбати в магазині аксесуарів Jaguar.
БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY

БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY

Повністю оновлений ударостійкий та водонепроникний ключ-браслет Activity Key5 другого покоління дозволяє запускати двигун, відчиняти та зачиняти двері. Які б активні види відпочинку ви з друзями не обрали, вам не потрібно носити із собою звичайний ключ від автомобіля.
КАРКАС БЕЗПЕКИ

КАРКАС БЕЗПЕКИ

Міцний каркас навколо акумуляторної батареї I‑PACE виготовлений з алюмінію та сталі та гарантує безпеку водія та всіх пасажирів.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Доступно безліч фуннкцій, кожна з яких покликана зробити водіння та паркування простішими та безпечнішими. Інноваційні технології зроблять процес управління ще більш приємним та підвищать безпеку.

СТВОРИТИ СВІЙ

Зробіть свій I-PACE унікальним за допомогою асортименту моделей, двигунів та пакетів специфікацій.

ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ JAGUAR I‑PACE

Виберіть модель, двигун і пакет специфікацій, перш ніж персоналізувати свій автомобіль за допомогою асортименту фарб, коліс та варіантів оформлення інтер’єру.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

МОДЕЛІ ТА КОМПЛЕКТАЦІЇ JAGUAR I-PACE

МОДЕЛІ ТА КОМПЛЕКТАЦІЇ JAGUAR I-PACE

Переглянути весь модельний ряд.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Перегляньте факти та цифри.
ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій Jaguar I-PACE.
ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ ВІД JAGUAR

ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ ВІД JAGUAR

Відкрийте для себе досвід керування електрокаром.

* Час заряджання залежить від багатьох факторів, у тому числі (включаючи, але не обмежуючись) від терміну служби, стану, температури, наявного рівня заряду акумуляторної батареї, використовуваного обладнання та тривалості заряджання.

** При використанні пристрою швидкої зарядки на 100кВт від джерела постійного струму
†† Переглянути показники WLTP. Наведені значення є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС для автомобіля з повністю зарядженою батареєю. Призначені виключно для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися. Показники споживання енергії та запасу ходу можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Значення запасу ходу розраховані для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.
1Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Jaguar.

2Можуть застосовуватись правила чесного використання. Включають підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

3Можуть застосовуватися правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця швидкість і функціональність трафіка можуть знижуватися на залишкові дні місяця. Для отримання детальної інформації про "Політику добросовісного використання", пов’язану з цією функцією, зверніться до "Умов InControl Pivi Pro" на веб-сайті landrover.com/pivi-pro-terms. Час відтворення залежить від постачальника потокової передачі та визначення відеовмісту. HD-відео значно збільшить обсяг використання даних.
4Програма Remote містить послуги, що вимагають підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити, звернувшись до офіційного дилера Jaguar. Застосунок Jaguar Remote необхідно завантажити в магазині Apple App Store/Google Play Store.

5Одна година заряджання водонепроникного ключа-браслета для доступу до автомобіля Activity Key забезпечує роботу елемента живлення до 7 днів.
Додаткові функції та їхня доступність можуть відрізнятися в залежності від технічних характеристик автомобіля (моделі та силового агрегату) або вимагати наявності інших функцій. Для отримання інформації щодо наявності всіх можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до місцевого дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.
Зверніть увагу: стандартні характеристики можуть бути змінені при виборі альтернативних варіантів колірних рішень інтер'єру. Стандартні характеристики також можуть змінюватись в залежності від країни, в якій купується автомобіль, типу двигуна та трансмісії.
Усі функції автомобіля повинні використовуватися водіями лише тоді, коли це безпечно для них самих. Водії повинні бути впевнені, що вони постійно контролюють транспортний засіб.
Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте наявність та повні умови для місцевого ринку у вашого дилера Jaguar. Деякі функції пов’язані з підпискою, яку необхідно продовжувати після закінчення первинного терміну, наданого дилером. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.
Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield та прилад “three fields” є торговою маркою Trifield Productions Ltd.