JAGUAR I-PACE

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ПАКЕТИ ЗОВНІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ

Додайте неповторні деталі до вашого I‑PACE, обравши один з доступних пакетів елементів зовнішнього оздоблення.

ПАКЕТ ЕЛЕМЕНТІВ ЗОВНІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ BRIGHT

ПАКЕТ ЕЛЕМЕНТІВ ЗОВНІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ BRIGHT

Яскравий приклад розкішного характеру I-PACE. Цей пакет включає елементи обробки Chrome на накладках на зовнішні дзеркала, окантуванні вікон та задньому дифузорі.
ВАРІАНТИ ДАХУ

ВАРІАНТИ ДАХУ

Додайте ще більше унікальності вашому I-PACE за допомогою фіксованого панорамного або чорного контрастного даху. Панорамний скляний дах наповнює салон природним світлом. Чорний контрастний дах починається від переднього вітрового скла та продовжується до середньої частини даху та спойлера.
ВАРІАНТИ КОЛІС

ВАРІАНТИ КОЛІС

Для вашого Jaguar I-PACE доступний широкий вибір колісних дисків. Виберіть стиль та розмір, які найкраще відповідають вашим потребам та естетиці. 18-дюймові колеса ідеально підходять для збільшення запасу ходу. 22-дюймові колісні диски стануть стильним доповненням зовнішнього вигляду автомобіля.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ

Отримувати ще більше насолоди від водіння I-PACE допоможуть різні варіанти пакетів опцій для оформлення інтер'єру.

Акцентуючи увагу на забезпеченні найкращого інтегрованого технологічного досвіду, пакет опцій Technology додає до вашого I‑PACE проекційний дисплей на лобове скло, бездротову зарядку з підсилювачем сигналу1 і дзеркало заднього виду з технологією ClearSight2.
ПАКЕТ ОПЦІЙ TECHNOLOGY
ПАКЕТ ОПЦІЙ CONVENIENCE
РОЗШИРЕНИЙ ПАКЕТ ОПЦІЙ PREMIUM INTERIOR
ПАКЕТ ОПЦІЙ ДЛЯ ХОЛОДНОГО КЛІМАТУ

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ДОПОМОГИ

Створені, щоб збільшити ваше задоволення від водіння, а також забезпечити додаткову безпеку за допомогою інноваційних технологій.

ПАКЕТ ОПЦІЙ ДОПОМОГИ ВОДІЮ DRIVER ASSIST

ПАКЕТ ОПЦІЙ ДОПОМОГИ ВОДІЮ DRIVER ASSIST

Пакет опцій Driver Assist пропонує безліч засобів допомоги водієві, включаючи систему моніторингу сліпих зон Blind Spot Assist, моніторинг транспорту позаду, адаптивний круїз-контроль з системою підтримки кермового управління та систему запобігання зіткнень ззаду. Усі вони розроблені, щоб зробити подорожі простішими, безпечнішими та приємнішими.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Підкресліть індивідуальність вашого I-PACE, вибравши аксесуари, які відповідають вашому стилю життя.

ПЕРЕДНІ ТА ЗАДНІ БРИЗКОВИКИ

Передні і задні бризковики з логотипом Jaguar доповнять зовнішній вигляд вашого автомобіля і захистять його від води, бруду і каміння, що летять з-під коліс.
ПЕРЕДНІ ТА ЗАДНІ БРИЗКОВИКИ
ПАКЕТ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН
СІТКА ДЛЯ ПІДЛОГИ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
ТРИМАЧ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЕЛОСИПЕДА З КРІПЛЕННЯМ ЗА КОЛЕСО

КОЛЕКЦІЯ JAGUAR

На створення ексклюзивної колекції одягу, аксесуарів та сувенірної продукції нас надихнули наші автомобілі та їх дизайн.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Повністю електричний динамічний кросовер.
МОДЕЛІ ТА КОМПЛЕКТАЦІЇ JAGUAR I-PACE

МОДЕЛІ ТА КОМПЛЕКТАЦІЇ JAGUAR I-PACE

Переглянути весь модельний ряд.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути факти та цифри.
ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ ВІД JAGUAR

ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ ВІД JAGUAR

Відкрийте для себе досвід керування електрокаром.

1Лише для сумісних смартфонів.

2Регулюєтьмя місцевими правилами. Якщо користувачі з біфокальними або варіофокальними лінзами не можуть легко налаштувати фокус на цифровому дзеркалі заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть у будь-який момент повернутися до режиму дзеркала заднього виду.

3Одна година заряджання водонепроникного ключа-браслета для доступу до автомобіля Activity Key забезпечує роботу елемента живлення до 7 днів.

Додаткові функції та їхня доступність можуть відрізнятися в залежності від технічних характеристик автомобіля (моделі та силового агрегату) або вимагати наявності інших функцій. Для отримання інформації щодо наявності всіх можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до місцевого дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Зверніть увагу: стандартні характеристики можуть бути змінені при виборі альтернативних варіантів колірних рішень інтер'єру. Стандартні характеристики також можуть змінюватись в залежності від країни, в якій купується автомобіль, типу двигуна та трансмісії.