ПРОДУКТИВНІСТЬ

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Приготуйтеся до захопливих вражень.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

ВРАЖАЮТЬ ТА ЗАХОПЛЮЮТЬ ПОДИХ

Автомобілі F-TYPE оснащуються найпотужнішими бензиновими двигунами Jaguar, в основі яких лежать інноваційні технології, що сприяють скороченню витрат пального і викидів CO2 без зниження продуктивності.

ДОДАЙТЕ ГУЧНІСТЬ

Всі моделі з двигунами (від 4-циліндрового двигуна потужністю 300 к.с. до 8-циліндрового двигуна V8 потужністю 575 к. с.) оснащуються активною спортивною вихлопною системою. Увімкніть систему, щоб відчути хвилюючий гуркіт при різних оборотах двигуна.

i4 300 к.с.

i4 300 к.с.

Висока продуктивність, економічність і ефективність. 4-циліндровий бензиновий двигун об'ємом 2,0 л і потужністю 300 к. с. з турбонаддувом відрізняється винятковою продуктивністю.
450 к.с., V8

450 к.с., V8

Вас чекає прискорення 0-100 км / год за 4,4 секунди та неперевершений час відгуку двигуна. Оберіть задній або повний привод для найкращої продуктивності.
575 к.с., V8

575 к.с., V8

Пропонує ще більш високі характеристики за будь-яких умовах та жодних компромісів за рівнем комфорту та розкішної керованості Jaguar. Доступно виключно на F-TYPE R-DYNAMIC.

ЯСКРАВІ ЕМОЦІЇ

Найкоротша відстань між двома точками - це пряма лінія. Але що в цьому цікавого? Шасі з чудовими пропорціями, спортивна підвіска і жвавий відгук під час керування роблять F-TYPE неймовірно маневровим і підтримують зчеплення з дорогою в будь-яких умовах.

ВИНЯТКОВА ДИНАМІЧНІСТЬ

ПОВНИЙ ПРИВІД

ПОВНИЙ ПРИВІД

Система повного приводу з технологією Intelligent Driveline Dynamics в автомобілі F-TYPE відрізняється високою продуктивністю, а також забезпечує чудову керованість на будь-якому дорожньому покритті.
СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ НА КОЛЕСО

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ НА КОЛЕСО

F-TYPE використовує гальмівну систему з окремим управлінням колесами на внутрішньому радіусі повороту, щоб максимального використовувати потенціал на самих крутих поворотах. Система усуває недостатню повертальність, внаслідок чого досягається спортивна маневровість, а водій відчуває себе впевнено в будь-яких ситуаціях.
АКТИВНИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ З ЕЛЕКТРОННИМ УПРАВЛІННЯМ

АКТИВНИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ З ЕЛЕКТРОННИМ УПРАВЛІННЯМ

Керує подачею крутного моменту на кожне із задніх коліс для оптимального використання доступної потужності. Це дозволяє пізніше заходити в поворот і швидше прискорюватися. Працює в поєднанні з системою Intelligent Driveline Dynamics.

ДИНАМІЧНЕ КЕРУВАННЯ

СИСТЕМА CONFIGURABLE DYNAMICS

СИСТЕМА CONFIGURABLE DYNAMICS

Адаптуйте ходові характеристики згідно зі своїми уподобаннями. Система Configurable Dynamics дозволяє регулювати жорсткість рульового управління, настройки трансмісії і реакцію на подачу газу.
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

Система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics швидко аналізує стиль і умови водіння і відповідним чином коригує F-TYPE, це забезпечує чудові відчуття від керування під час кожної поїздки.

НАДЗВИЧАЙНЕ ГАЛЬМІВНЕ ЗУСИЛЛЯ

ПЕРЕДНІ ДИСКИ 355 MM, ЗАДНІ ДИСКИ 325 MM

ПЕРЕДНІ ДИСКИ 355 MM, ЗАДНІ ДИСКИ 325 MM

Оптимізовані, з ідеальним співвідношенням легкості й надійності, щоб забезпечувати бездоганну та ефективну роботу.
ПЕРЕДНІ ДИСКИ 380 MM, ЗАДНІ ДИСКИ 376 MM

ПЕРЕДНІ ДИСКИ 380 MM, ЗАДНІ ДИСКИ 376 MM

Неймовірно швидкий відгук гальмівної системи з чудовими характеристиками.
ПЕРЕДНІ ДИСКИ 398 MM, ЗАДНІ ДИСКИ 380 MM

ПЕРЕДНІ ДИСКИ 398 MM, ЗАДНІ ДИСКИ 380 MM

Карбон-керамічні гальмівні диски. Найпотужніша з наших гальмівних систем завжди забезпечує високі показники.

ВИБЕРІТЬ СВІЙ F‑TYPE

Купе чи кабріолет? Неправильної відповіді тут не існує.

*Доступно тільки на автомобілях з двигунами потужністю 450 к.с.

Додаткове обладнання та його наявність може залежати від комплектації автомобіля (модель та трансмісія) чи потребувати встановлення іншого обладнання. Будь ласка, зверніться до місцевого дилерського центру для додаткової інформації або створіть свій автомобіль на сайті.

Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.