ТЕХНОЛОГІЇ В САЛОНІ

ТЕХНОЛОГІЇ В САЛОНІ

СТИЛЬ ТА ЗРУЧНІСТЬ ТЕХНОЛОГІЙ

З інформаційно-розважальною системою Touch Pro в салоні F-TYPE ви завжди будете на зв'язку із зовнішнім світом. Різними функціями можна керувати на стандартному 10-дюймовому сенсорному екрані, використовуючи жести масштабування і прокручування.

ЗА КЕРМОМ АВТОМОБІЛЯ

Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. На нову 12,3-дюймову віртуальну приладову панель високої роздільної здатності можна виводити тривимірну карту або інформаційну панель з необхідними для водія даними, вказівками навігаційної системи й відомостями про мультимедійний контент.
ІНТЕРАКТИВНИЙ ВОДІЙСЬКИЙ ДИСПЛЕЙ
ВАША ПРИГОДА. ВАША МУЗИКА.

ВАША ПРИГОДА. ВАША МУЗИКА.

Розроблена британськими фахівцями система MeridianTM забезпечує глибоке і високоякісне звучання в салоні F-TYPE. Передова аудіосистема створена з використанням точних цифрових технологій. Вона ідеально пасує до розкішного інтер'єра автомобіля.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО MERIDIAN

ВИБЕРІТЬ СВІЙ F‑TYPE

Купе чи кабріолет? Неправильної відповіді тут не існує.

Додаткове обладнання та його наявність може залежати від комплектації автомобіля (модель та трансмісія) чи потребувати встановлення іншого обладнання. Будь ласка, зверніться до місцевого дилерського центру для додаткової інформації або cтворіть свій автомобіль на сайті.

Деякі функції InControl та їх наявність залежать від країни продажу – зверніться до місцевого дилера Land Rover, щодо наявності та повних умов продажу у вашій країні. Надана на цій сторінці інформація про технології InControl та її зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Деякі функції потребують використання SIM-картки з відповідним тарифом, Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Додатки InControl та Remote потрібно завантажити з Apple/Play Store. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями з дотриманням правил безпеки.

Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.