ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

F‑TYPE. Створений спеціально для вас.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

УВАГА ДО ДЕТАЛЕЙ

Розкрийте «темну сторону» свого F-TYPE за допомогою пакета опцій оздоблення кузова Black. Обрамлення передньої решітки радіатора і вікон, передній розсікач, бічні вентиляційні решітки і нижня накладка на задній бампер відрізняються виразним оздобленням Gloss Black. Завдяки додатковим елементам оздоблення кузова, наприклад, фірмовому логотипу і напису Jaguar чорного кольору від виразного спорткара складно відірвати погляд.
ПАКЕТ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ BLACK
ПАКЕТ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ DESIGN
ПАКЕТ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ BLACK DESIGN
КАРБО-КЕРАМІЧНИЙ ГАЛЬМІВНИЙ ПАКЕТ

ВИБІР КОЛІСНИХ ДИСКІВ

НАДАЙТЕ АВТОМОБІЛЮ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ

Неповторну індивідуальність вашого динамічного автомобіля F-TYPE допоможе підкреслити широкий асортимент колісних дисків. Доступно безліч витончених легкосплавних колісних дисків діаметром від 18 до 20 дюймів з різноманітними стилями й типами оздоблення.

КОЛІСНІ ДИСКИ

ВАРІАНТИ ДАХУ

Класичний варіант для F‑TYPE купе.
АЛЮМІНІЄВИЙ ДАХ
ФІКСОВАНИЙ ПАНОРАМНИЙ ДАХ
ДАХ, ЩО СКЛАДАЄТЬСЯ

БУЯННЯ КОЛЬОРІВ

ПЕРСОНАЛЬНА ПАЛІТРА

Виберіть ідеальний колір серед ексклюзивних колірних рішень від підрозділу SVO. Доступні наступні кольори:

ІНТЕР'ЄР, ЯКИЙ НАДИХАЄ

ПАКЕТ COLD

ПАКЕТ COLD

Додасть тепла в холодний зимовий період, адже опційний пакет Climate включає обігрів лобового скла, підігрів керма та двозонний клімат-контроль
ПАКЕТ BLACK

ПАКЕТ BLACK

Елегантне оформлення в темних тонах. Пакет опцій оздоблення Black включає в себе наступні елементи чорного кольору: повітроводи, панель приладів, перемикач двері, обрамлення внутрішніх ручок дверей, спиці керма, накладки перемикачів і оздоблення поручня центральної консолі.
РОЗКІШ

РОЗКІШ

Зробіть інтер'єр яскравіше з пакетом опцій Luxury. У пакет входить освітлення салону преміум-класу, накладки на пороги з підсвічуванням і розширений пакет опцій шкіряного оздоблення.
САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ

САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Крім елементів з пакета опцій Luxury, в пакет Plus входить повний розширений пакет опцій шкіряного оздоблення для додаткового комфорту в салоні.

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА - ОЗДОБЛЕННЯ З КАРБОНУ КОЛЬОРУ SILVER WEAVE

НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА - ОЗДОБЛЕННЯ З КАРБОНУ КОЛЬОРУ SILVER WEAVE

Накладки на дзеркала з оздобленням з високоякісного карбону кольору Silver Weave чудово підкреслять динамічний вигляд і енергійний характер автомобіля.
РОЗКІШНИЙ КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

РОЗКІШНИЙ КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Розкішний і м'який килимок для багажного відділення кольору Jet Black з логотипом Jaguar. Довгий ворс щільністю 2050 г/м2 і обрамлення з нубуку.
ВІТРОВИЙ ДЕФЛЕКТОР

ВІТРОВИЙ ДЕФЛЕКТОР

Вітровий дефлектор, що відрізняється простотою установки і зняття, дозволяє звести до мінімуму протяги і шум в салоні навіть при русі з високою швидкістю. У комплекті з сумкою для зберігання з логотипом Jaguar.

Додаткове обладнання та його наявність може залежати від комплектації автомобіля (модель та трансмісія) чи потребувати встановлення іншого обладнання. Будь ласка, зверніться до місцевого дилерського центру для додаткової інформації або створіть свій автомобіль на сайті.

Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.