JAGUAR E-PACE

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ

ПРОДУКТИВНІСТЬ

E‑PACE забезпечує ідеальний балас стилю та продуктивності завдяки асортименту двигунів та покращеній динаміці водіння.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

ПЛАГІН-ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ

ПЛАГІН-ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ

У режимі електромобіля (EV) плагін-гібридний Jaguar E‑PACE (PHEV) має запас ходу до 62 к솆 (39 миль††),що ідеально підходить для щоденних поїздок містом. А бензиновий двигун плагін-гібридного E‑PACE допоможе стати ідеальним компактним кросовером для тривалих подорожей.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛАГІН-ГІБРИДНОГО E-PACE

ЧАС ЗАРЯДКИ ВІД 0 ДО 80%

30

хвилин*

Плагін-гібридний E-PACE гарантує зручне заряджання та поновлення заряду на ходу.

СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО

1,4 -1,6

(201,8-176,6)л/100км миль/гало톆

Отримайте більше від своєї подорожі за допомогою енергоефективного плагін-гібридного E-PACE.

ВИКИДИ

32-36

г/к솆

Насолоджуйтесь зниженими викидами CO2 з плагін-гібридним E‑PACE.

ЗАПАС ХОДУ В РЕЖИМІ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

62-59

(39-37) км (миль)††

Режим електромобіля (EV) ідеально підходить для ваших коротких подорожей.
ПОВНИЙ ПРИВОД

ПОВНИЙ ПРИВОД

Для забезпечення відмінних ходових характеристик у різних умовах система повного приводу (AWD) управляє розподілом крутного моменту між передньою і задньою осями відповідно до дорожніх умов. Система повного приводу оптимізує зчеплення і, таким чином, покращує керованість і підвищує стабільність при зміні дорожнього покриття, щоб ви могли продовжувати насолоджуватися подорожжю.
ДИНАМІКА ВОДІННЯ

ДИНАМІКА ВОДІННЯ

Ідеальний баланс маневреності та комфорту - дізнайтесь більше про вражаючі можливості кросовера Jaguar. З великої різноманітності вдосконалених двигунів ви зможете вибрати той, що підходить саме вам.
АДАПТИВНА ДИНАМІКА

АДАПТИВНА ДИНАМІКА

Опціональна система адаптивної динаміки (Adaptive Dynamics) забезпечує ретельно підібрані характеристики динаміки та комфортне пересування завдяки відстеженню положень коліс та руху кузова. Амортизатори коригують підвіску для надання оптимального балансу між комфортом, витонченістю та маневреністю.
СИСТЕМА ДИНАМІКИ ЗІ ЗМІННИМИ НАЛАШТУВАННЯМИ

СИСТЕМА ДИНАМІКИ ЗІ ЗМІННИМИ НАЛАШТУВАННЯМИ

Щоб підвищити зручність, комфорт та продуктивність автомобіля, система динаміки зі змінними налашуваннями дозволяє регулювати роботу дросельної заслінки Jaguar E‑PACE, характер перемикання передач,параметри кермового керування та підвіску з урахуванням Ваших вимог.

ТЕХНОЛОГІЇ

E‑PACE’s intuitive technologies – including Pivi, our in-car infotainment system – are fast and a joy to use. Ensuring car and driver become one, and E‑PACE is ready to go when you are.

WATCH TEH FILM

ПРОСТОТА ЯК СТАНДАРТ

До переліку стандартних функцій Pivi входять:
• 11,4-дюймовий сенсорний екран • Цифрове радіо DAB • Інтерфейс із оновленим дизайном • Apple CarPlay®1 • Android AutoTM2 • Застосунок Remote3
Оновіть інформаційно-розважільну систему до Pivi Pro4, і вас супроводжуватиме найновіший штучний інтелект в автомобілі, який забезпечує такі функції, як навігаційна система, що самонавчається, для повного зв'язку під час подорожі.
ПРОСТОТА ЯК СТАНДАРТ
ШВИДКИЙ ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ
АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN

ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Яку б модель ви не вибрали, E-PACE пропонує безліч функцій водіння, які покращують кожну подорож.

ВНУТРІШНЄ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

ВНУТРІШНЄ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

Внутрішнє дзеркало заднього виду з технологією ClearSight забезпечує вам абсолютно безперешкодний огляд задньої частини автомобіля. Ця сучасна технологія транслює відео в потоковому режимі з камери, встановленої на даху E-PACE, забезпечуючи постійну видимість незалежно від того, що знаходиться позаду.
ПРОСТІР ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

ПРОСТІР ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Естетика спорткара, властива E‑PACE, приховує велике багажне відділення та кращий у класі простір для зберігання в салоні автомобіля. Простора скринька для рукавичок та глибокі кишені на передніх дверях дозволять тримати найнеобхідніші вам предмети під рукою, тоді як великий багажник вміщує все необхідне для більш тривалих поїздок.
ПРЕМІАЛЬНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

ПРЕМІАЛЬНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Преміальні світлодіодні фари оснащені подвійними фірмовими денними ходовими вогнями у вигляді леза «J». Вони гарантують, що вас буде добре видно навіть у яскравий день. Вони також додають нотку динамізму вашому водінню. У стандартній комплектації довонені передніми та задніми динамічними вказівниками поворотів.
ДВЕРИ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З СЕНСОРНИМ УПРАВЛІННЯМ ТА ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

ДВЕРИ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З СЕНСОРНИМ УПРАВЛІННЯМ ТА ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Двері багажного відділення з сенсорним управлінням та електроприводом дозволяють відчиняти та зачиняти багажне відділення, не торкаючись брелока чи автомобіля. Піднесіть ногу під задню частину автомобіля, щоб відкрити або закрити двері багажника.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЯМ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЯМ

У Jaguar F-PACE використовуються системи допомоги водієві, які допоможуть при керуванні в місті та на парковці, а також зроблять поїздки автомагістралями приємнішими. Дані технології спростять керування, позбавивши зайвого стресу.

СТВОРИТИ СВІЙ

Надайте вашому E-PACE унікальних рис за допомогою асортименту моделей, двигунів та пакетів специфікацій.

ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ JAGUAR E-PACE

Виберіть модель, двигун і пакет специфікацій, перш ніж персоналізувати свій автомобіль за допомогою асортименту фарб, коліс та варіантів інтер’єру.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

МОДЕЛІ JAGUAR E‑PACE

МОДЕЛІ JAGUAR E‑PACE

Ознайомтесь з повним модельним рядом та широким вибором доступних видатних рис дизайну, допоміжних робочих функцій та технологій.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Відкрийте для себе найменші деталі. Дізнайтеся більше про характеристики двигуна, габаритні розміри та споживання пального.
ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій E-PACE за допомогою корисних опцій та практичних аксесуарів Jaguar, щоб створити автомобіль, який ідеально відповідатиме вашим потребам.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Працюючи над нашими автомобілями, ми приділяємо деталям найпильнішу увагу. E‑PACE є втіленням елегантності, практичності та впевненості за кермом.


Переглянути показники WLTP
Наведені значення є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС для автомобіля з повністю зарядженою батареєю. Призначені виключно для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися. Показники викидів СО2, споживання пального, енергії та запасу ходу можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Значення запасу ходу розраховані для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.

1Ваш автомобіль готовий до використання Apple CarPlay. Послуги, які пропонує Apple CarPlay, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2Ваш автомобіль готовий до використання Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті www.android.com/auto/.

3Програма Remote містить послуги, що вимагають підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити, звернувшись до офіційного дилера Jaguar. Застосунок Jaguar Remote необхідно завантажити в магазині Apple App Store/Google Play Store.

4Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Jaguar.

5На деяких ринках потрібне лобове скло із захистом від УФ-променів.

6Можуть застосовуватись правила чесного використання. Включають підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

7Можуть застосовуватися правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця швидкість і функціональність трафіка можуть знижуватися на залишкові дні місяця. Для отримання детальної інформації про "Політику добросовісного використання", пов’язану з цією функцією, зверніться до "Умов InControl Pivi Pro" на веб-сайті landrover.com/pivi-pro-terms. Час відтворення залежить від постачальника потокової передачі та визначення відеовмісту. HD-відео значно збільшить обсяг використання даних.

8Час відтворення залежить від постачальника потокової передачі та визначення відеовмісту. HD-відео значно збільшить обсяг використання даних. Включають підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

Додаткові функції та їхня доступність можуть відрізнятися в залежності від технічних характеристик автомобіля (моделі та силового агрегату) або вимагати наявності інших функцій. Для отримання інформації щодо наявності всіх можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до місцевого дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Усі функції автомобіля повинні використовуватися водіями лише тоді, коли це безпечно для них самих. Водії повинні бути впевнені, що вони постійно контролюють транспортний засіб.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте наявність та повні умови для місцевого ринку у вашого дилера Jaguar. Деякі функції пов’язані з підпискою, яку необхідно продовжувати після закінчення первинного терміну, наданого дилером. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.

Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть застосовуватись умови Apple Inc для кінцевого користувача.

Android Auto є торговою маркою Google LLC.

Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield та прилад “three fields” є торговою маркою Trifield Productions Ltd.

NanoeTM є торговою маркою Panasonic Corporation