ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ JAGUAR I‑PACE

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ JAGUAR I‑PACE

КОНФІГУРАЦІЯ ДЛЯ ВАС

Дозвольте нам запропонувати конфігурації  I-PACE. Нижче ви можете побачити кілька різних варіантів сконфігурованих автомобілів, які ми створили на основі своїх улюблених варіантів.


У нашому конфігураторі ви можете додатково створити власний дизайн, якщо хочете.


Переможець у номінаціях "Всесвітній автомобіль року",
"Всесвітній автомобільний дизайн року" та
"Всесвітній екологічний автомобіль"* - Jaguar I-PACE
кидає виклик традиційним електричним автомобілям.


ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Jaguar I-Pace Exterior Design
Елегантний дизайн фар ідеально поєднується з лініями Jaguar I-PACE, підкреслюючи його футуристичий дизайн, поряд з полуматовим забарвленням, вбудованими світлодіодними ліхтарями та фірмовими подвійними J-подібними пластинами.
Jaguar I-PACE відрізняється яскравою передньою решіткою радіатора і скульптурним повітрозабірником на капоті, що надає автомобілю аеродинамічний вигляд. Виразні арки створюють потужну стійку.
Чорний екстер'єр включає окантовку бічних вікон Gloss Black, щиток Matte Graphite Atlas з окантовкою Gloss Black і корпуси бічних дзеркал Gloss Black. Чорна емблема завершує образ.
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Jaguae I-Pace Interior Design
Для неперевершеної витонченості продумана конструкція двигуна знижує рівень шуму, а чіткий зовнішній дизайн зводить до мінімуму шум вітру.
Повністю електрична архітектура Jaguar I-PACE дозволяє нам поєднувати розкішне оздоблення зі значним 656-літровим вантажним простором у салоні автомобіля.
Виберіть сидіння Sports або Performance із різних матеріалів. Екологічний варіант KvadratTM пропонує м'який матеріал із сучасним зовнішнім виглядом.

ЗАХОПЛЮЮЧЕ ВОДІННЯ, ЯКЕ ПОЛЕГШУЄ ЖИТТЯ

Випробуйте приголомшливу продуктивність Jaguar з перевагами електричного водіння, такими як низька вартість володіння, відсутність
викидів вихлопних газів та восьмирічна гарантія.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ПРИВОДУ

ДІАПАЗОН (ДО)

470 км**

Проїжджайте до 470 км (292 милі) на повному заряді**.
Показник WLTP. Реальні цифри можуть відрізнятися залежно від стилю водіння.

ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ

8,5години**

Використовуючи зарядний пристрій змінного струму потужністю 11 кВт, повна зарядка може бути досягнута лише за 8,5 годин.**Ідеально підходить для зарядки вдома протягом ночі.
Час ґрунтується на використанні домашнього зарядного пристрою змінного струму потужністю 11 кВт.

ВИКИДИ

0CO2

Насолоджуйтесь нульовим викидом вихлопних газів.

ПРИСКОРЕННЯ

4,8 (4,5)секунд

Здатний розганятися до 100 км/год за 4,8 секунди (0-60 миль/год за 4,5 секунди).

ОСОБЛИВОСТІ

Jaguar I-Pace Features
Захоплююча міць та динаміка. Нульові викиди вихлопної труби. Завдяки повністю електричній трансмісії Jaguar I‑PACE – це ідеальний автомобіль для справжнього водія.
Наповнений інтуїтивно зрозумілими технологіями, що швидко реагують, зокрема Pivi Pro1 інформаційно-розважальна система та Amazon Alexa з безліччю функцій голосового керування.
Легко заряджайте вдома чи в дорозі з Jaguar I-PACE. Pivi Pro1 підсвічує всі зарядні точки на шляху.

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE

– Матричні світлодіодні фари з світлодіодними елементами з функцією автоматичного переключення
– 20-дюймові колісні диски Style 5068 Diamond Turned з контрастним оздобленням Gloss Dark Grey
– Фіксований панорамний дах
– Передні сидіння водія з електроприводом, підігрівом та охолодженням, регулюванням за 16 параметрами, пам'яттю
– MeridianTM Аудіосистема
JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE

– 20-дюймові колісні диски Style 6007 Diamond Turned
– Преміум світлодіодні фари з світлодіодними елементами денного світла з функцією автоматичного переключення
– Конфігуруєме декоративне освітлення інтер'єру
– Нижній сенсорний екран
– Бездротова зарядка

– MeridianTM Аудіосистема

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC S

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC S

– Світлодіодні фари
– 19-дюймові колісні диски Style 5055, Diamond Turned з контрастним оздобленням Gloss Dark Grey
– Спортивні сидіння DuoLeather
– Задні двері з електроприводом
– Онлайн-пакет із тарифним планом2
JAGUAR I-PACE 400 SPORT

JAGUAR I-PACE 400 SPORT

– Матричні світлодіодні фари з фірмовими ДХВ
– 22-дюймові колісні диски Style 5056, Diamond Turned з контрастним оздобленням Gloss Dark Grey
– Сидіння Performance зі шкіри Windsor
– MeridianTM Аудіосистема
– Онлайн-пакет із тарифним планом2

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ JAGUAR I-PACE

МОДЕЛІ JAGUAR I-PACE

Переглянути весь модельний ряд.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Перегляньте факти та цифри.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Перегляньте зображення Jaguar I-PACE.

**Перегляньте цифри WLTP.
Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженою батареєю. Тільки для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятися. Показники енергоспоживання і запасу ходу можуть змінюватися в залежності від таких факторів, як стиль керування авто, умови навколишнього середовища, навантаження, установка коліс, встановлені аксесуари, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на серійному автомобілі за стандартизованим маршрутом.

*Нагороди «Всесвітній автомобіль року», «Всесвітній автомобільний дизайн року» та «Всесвітній екологічний автомобіль» присуджено у 2019 році.

**Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, крім іншого: вік, стан, температуру та рівень заряду акумулятора; обладнання, що використовується та тривалість заряду.

Мокрий: об’єм, виміряний шляхом імітації вантажного простору, заповненого рідиною.

1Підключена навігація вимагатиме додаткової підписки після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

2Може застосовуватись політика сумлінного використання. Включає річну передплату, яку можна продовжити після закінчення початкового терміну, рекомендованого дилером Jaguar.

Гарантія на батарею I-PACE ємністю 90 кВт⋅год обмежена 8 роками або 160 000 км (100 000 миль) (залежно від того, що настане раніше). Його можна відновити у випадку виробничого браку або якщо сертифікований дилер Jaguar підтвердить, що стан батареї впав нижче 70 відсотків.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) або вимагатимуть інсталяції інших функцій для установки. Будь ласка, зв'яжіться з вашим місцевим дилером для отримання більш детальної інформації або налаштуйте свій автомобіль онлайн.

Зверніть увагу на те, що стандартні функції можуть бути замінені при виборі альтернативних комплектацій. Стандартні функції також можуть відрізнятися залежно від країни покупки, варіанта двигуна та трансмісії.

Автомобільні функції повинні використовуватись водіями лише тоді, коли це безпечно. Водії повинні переконатися, що вони постійно контролюють транспортний засіб.

Функції, опції, сторонні послуги та доступність Pivi та InControl залежать від ринку – уточніть у офіційного дилера Jaguar доступність на місцевому ринку та повні умови. Деякі функції поставляються з підпискою, яка вимагатиме подальшого продовження після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером. Підключення до мобільної мережі не може бути гарантовано у всіх місцях. Інформація та зображення, що відображаються у зв'язку з технологією InControl, включаючи екрани або послідовності, підлягають оновленню програмного забезпечення, контролю версій та іншим системним/візуальним змінам залежно від обраних параметрів.

Meridian є зареєстрованим товарним знаком Meridian Audio Ltd. Trifield та пристрій із трьома полями є товарним знаком Trifield Productions Ltd.