ІНТЕР’ЄР

XF пропонує різномаїття вибору розкішних інтер'єрів та збільшений простір салону.

Презентовані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
СУЧАСНА МАЙСТЕРНІСТЬ

В оформленні інтер’єру XF застосовано низку сучасних преміум-матеріалів, ексклюзивно розроблених для того, щоб запропонувати вам надзвичайний комфорт та відчуття достатку.

СТВОРИТИ СВІЙ XF
НА СИДІННІ ВОДІЯ

Відчиніть двері XF і кнопка Старту заманить вас всередину. Повторюючи ритм серця, вона встановлює емоційний зв'язок між водієм і авто. Її ритм у 72 подвійні удари на хвилину співпадає з пульсом ягуара на відпочинку. Тепер натисніть кнопку Start і XF прокинеться. Граціозно відкриються вентиляційні отвори, плавно підніметься в робочу позицію сучасний перемикач поворотів з оздобленням Satin Black1, двигун зареве, і все це вдихне в вас передчуття швидкої їзди.

ВЕРСІЇ
НОВИЙ XF CHEQUERED FLAG

Створений для водіїв. Починаючи з повністю оздобленого шкірою салону інтер'єру та закінчуючи оздобленням Dark Hex Aluminium на панелі приладів - естетика дизайну автомобіля дозволяє повністю зануритися у керування
Chequered Flag.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
ДИЗАЙН
ПРЕМІУМ-МАТЕРІАЛИ
Інтер’єр XF є уособленням розкішного салону. Для цього ми ретельно обирали шкіру та матеріали оббивки. Незалежно від того, віддаєте ви перевагу вуглецевому волокну чи горіховому шпону, вони чудово доповнять розмаїття шкіряних оббивок, а ваш XF завжди буде ідеальним на дотик і матиме довершений вигляд.
ДЕТАЛІ ДИЗАЙНУ
Довершена майстерність оздоблення сучасних матеріалів пропонує безліч варіантів оформлення інтер'єру XF. М’яка шкіра з подвійним швом, включаючи шкіру преміум-класу Windsor2 Grain, може комбінуватися та доповнюватися гладкими вставками зі шпону та якісними тканинами різноманітних кольорів.
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ
На етапі створення власної моделі XF, котра якнайкраще відповідатиме вашому смаку й уподобанням, ви можете обирати з-поміж багатьох видів комбінацій, високоякісних тканин та великої селекції шкір різних кольорів. Ви можете також помістити власний текст на ілюміновану поріжну накладку.
СТВОРИТИ СВІЙ XF
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ КОМФОРТ/ПРОСТІР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ
Інтер'єр салону XF — місце розкоші, вибору та чималого простору. Великий простір заднього сидіння та під ногами додають комфорту пасажирам. Ви можете змінити колір підсвітки інтер'єру залежно від настрою, щоб зробити атмосферу в салоні більш індивідуальною.
СВІЖЕ ПОВІТРЯ
Щоб покращити якість повітря, XF Sportbrake пропонує опціональну нову систему іонізації. За допомогою цієї системи повітря пропускається через іонізатор, який фільтрує та очищує повітряний потік, перш ніж він пошириться в салоні автомобіля. Система нейтралізує запахи, а також мінімізує бактерії та забруднення навколишнього середовища для більш приємного та здорового перебування всередині автомобіля.
ХВИЛЯ СВІТЛА
Надаючи ще більшого природного світла та легкості до інтер'єру, фіксований панорамний дах3, доступний у якості опції XF Sportbrake, площею 1.6м2 — найбільший секційний скляний дах у своєму класі. Також є опція розсувного даху, керувати яким можливо лише одним рухом вашої руки, не відриваючи очей від дороги.

Сучасний дизайн, що отримав нагороди, видатні динамічні характеристики і найсучасніша мультимедійна система залишають Jaguar XF поза конкуренцією. Скористайтеся Конфігуратором на нашому сайті, щоб створити XF своєї мрії.

СТВОРИТИ СВІЙ XF

1Лише для автомобілів з автоматичною трансмісією.
2Доступність цих опцій як у додатковій, так і у стандартній комплектації, залежить від країни продажу. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.
3Містить сонцезахисні штори з електроприводом у стандартній комплектації.