ЕКСТЕР’ЄР

Преміум-якість матеріалів і майстерність оздоблення деталей у поєднанні із сучасним британським дизайном зробили салон XF витонченим та розкішним.

ДИНАМІЧНИЙ ДИЗАЙН

Свідчення того, що дизайн екстер’єру по-спортивному стриманий. Мальовничі вигнуті лінії надають моделі стверджувального характеру. Вертикальна решітка радіатора й глибокі вигини капота підкреслюють внутрішню рішучість ягуара.

СТВОРИТИ СВІЙ XF
ЛІНІЯ КРАСИ
Ідеальні пропорції профілю XF Saloon підкреслені елегантною дугою, яка проходить по всій довжині автомобіля, досягаючи кульмінації у світлодіодних задніх габаритах, таких, як у F-TYPE.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:TkEq447LAdo
ВДОСКОНАЛЕНА АЕРОДИНАМІКА
Дивовижний дизайн моделі XF природно аеродинамічний. Його вдосконалена форма покращує керованість, динаміку й продуктивність. Після повного випробувального циклу XF навіть глибоко посаджені фари й бічні вентиляційні отвори було вбудовано таким чином, щоб звести до мінімуму опір і збільшити притискну силу.
ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА
ПРОФІЛЬ
ЗАДНЯ ЧАСТИНА
ВЕРСІЇ
НОВИЙ XF CHEQUERED FLAG

Для тих, хто звик перемагати. Chequered Flag оснащений унікальними бейджами Chequered Flag та пропонує можливість обрати колір. екстер'єру - Yulong White, Santorini Black або Eiger Grey.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
СВІТЛОДІОДНІ ДЕННІ ХОДОВІ ВОГНІ У ФОРМІ J-ПОДІБНОГО ЛЕЗА
Адаптивні світлодіодні фари з денними ходовими вогнями у формі J-подібного леза додають новому XF неперевершеної стильності на дорозі.
ЗАПОЗИЧЕНІ У F-TYPE ЗАДНІ ЛІХТАРІ
Одним із вишуканих завершальних штрихів дизайну екстер’єру XF є унікальна графіка у стилі Pinstripe на задніх світлодіодних ліхтарях, на які надихнула модель F-TYPE.
ХРОМОВАНІ БІЧНІ ПОВІТРОЗАБІРНИКИ
Бічні повітрозабірники в хромованому обрамленні з витисненим логотипом Jaguar створюють відчуття динамічності дизайну і прихованої сили XF.

Сучасний дизайн, який здобув багато нагород, видатні динамічні характеристики і найсучасніша мультимедійна залишають Jaguar XF поза конкуренцією. Скористайтеся Конфігуратором на нашому сайті, щоб створити XF своєї мрії.

СТВОРИТИ СВІЙ XF

1Доступність цих опцій як у додатковій, так і у стандартній комплектації, залежить від країни продажу. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.
2Містить сонцезахисні штори з електроприводом у стандартній комплектації.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar